Przenieśli się w czasie

Gwiazdy Skolimowa w przebraniach woziły się drogimi autami. Szczęki opadają na ich widok

2023-05-19 5:09

W miniony weekend znane gwiazdy pojawiły się w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie odbył się piknik „Gwiazdy dla Gwiazd”. Nie zabrakło na nim zabytkowych samochodów, artystów ubranych w retro stroje oraz licytacji obrazów, z której dochód został przeznaczony na Dom Aktora. Wszyscy czuli się tak, jakby cofnęli się w czasie.

Rafał Zawierucha, Adrianna Godlewska, Andrzej Rosiewicz, Marlena Miarczyńska i wiele innych gwiazd, a także mieszkańców domu opieki, pojawiło się w niedzielę w Skolimowie. A to za sprawą pikniku, który organizował Klub Zabytkowych Mercedesów Polska. Impreza odbyła się w pięknym ogrodzie, który otacza Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Mieszkający tam pensjonariusze byli wożeni zabytkowymi samochodami. Motoryzacyjne perełki – wśród nich m.in. przedwojenny W15 z 1935 r., limuzyny Ponton i Adenauer oraz stylowe roadstery Pagoda zrobiły ogromne wrażenie na przybyłych gościach.

Atmosfera była wyjątkowa. Bo oprócz pysznego jedzenia, czas wszystkim umilał artystyczny występ Andrzeja Rosiewicza. A na sam koniec pikniku odbyła się licytacja obrazów, którą prowadziła aktorka, Pełnomocnik ZG d.s. DAW w Skolimowie oraz Prezes Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich - Marlena Miarczyńska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę żyją gwiazdy w Skolimowie. "Super Express" odwiedził z kamerami Dom Opieki Artystów Weteranów

Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć oraz wideo.

Gwiazdy Skolimowa przeniosły się w czasie. Woziły się drogimi autami
Sonda
Obejrzysz nasz serial "Gwiazdy w Skolimowie"?