Gwiazdy na spotkaniu z „Królową Alg” Lidią Sarfati

i

Autor: AKPA Gwiazdy na spotkaniu z „Królową Alg” Lidią Sarfati

Zdradziła sposób na długowieczność

Gwiazdy u Królowej Alg. Kto pragnie zatrzymać młodość?

Konferencja prasowa z udziałem gościa specjalnego, Lydii Sarfati do luksusowych wnętrz hotelu Verte w Warszawie przyciągnęła gwiazdy, które pragną zatrzymać jak najdłużej młodość. Ceniona kosmetolog zapewnia, że sekret idealnej skóry zaklęty jest w algach, na bazie których od lat tworzy swoje innowacyjne kosmetyki.

Anna Popek, Barbara Kurdej-Szatan, Bożena Dykiel, Ewa Kuklińska, Paulina Koziejowska i Eliza Gwiazda przybyły na spotkanie z Lydią Sarfati, którą amerykańska prasa okrzyknęła „Królową Alg”. I nie jest to tytuł nadany na wyrost, bo przedsiębiorcza Polka jako pierwsza wprowadziła algi jako podstawowy składnik zabiegów i kosmetyków na rynek amerykański. Na konferencji gwiazdy oraz zaproszeni dziennikarze mieli okazję poznać filozofię jej autorskiej marki Repêchage, która znana jest w 50. krajach świata oraz zapoznać się z kosmetykami. - Jako pierwsza postawiłam w kosmetyce na algi. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Zastosowałam je nie tylko w kosmetykach, ale stały się też podstawą zabiegów kosmetycznych w salonach. Sercem wszystkich produktów Repêchage jest bogaty, czysty, ekskluzywny filtrat z wodorostów, który zawiera wszystkie składniki odżywcze w ich najsilniejszej formie. Algi są pełne witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, makroelementów, fitohormonów i aminokwasów. Źródło naszego życia i zdrowia pochodzi z morza - powiedziała nam Lydia Sarfati, założycielka i dyrektor generalny Repêchage. - Jestem pod wrażeniem tego, że algi naprawdę działają cuda. Miałam przyjemność testować balsam do ciała z algami i muszę stwierdzić, że jest znaczna różnica między tymi produktami, a innymi produktami nawilżającymi - zdradziła nam Basia Kurdej-Szatan.

Relacja ze spotkania w naszej galerii

Maryla Rodowicz w starej sukience, ale na bogato. Na konferencję Polsatu przyszła w kreacji i dodatkach Dolce & Gabbana!
Sonda
Stosujesz różne kosmetyki do twarzy w zależności od pory roku?