Hakiel zabrał głos po ujawnieniu związku Cichopek i Kurzajewskiego

i

Autor: instagram/@katarzynacichopek, @marcinhakiel Hakiel zabrał głos po ujawnieniu związku Cichopek i Kurzajewskiego

Pokazał klasę?

Hakiel zabrał głos po ujawnieniu związku Cichopek i Kurzajewskiego. Bezcenne reakcje internautów

2022-10-10 9:58

W piątek, 7 października, Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) oficjalnie potwierdzili związek. W sieci zawrzało, a sprawę komentowała m.in. była żona prezentera, Paulina Smaszcz (49 l.). Marcin Hakiel (39 l.) nie zabierał głosu... Aż do teraz. Pod nowym zdjęciem Hakiela pojawiła się lawina wspierających komentarzy.

Po ogłoszeniu rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela sporo mówiło się o tym, jakoby aktorka spotykała się z prezenterem Maciejem Kurzajewskim. W piątek, 7 października, para postanowiła potwierdzić te doniesienia. Wynika z tego, że zarówno Kasia Cichopek, jak i Marcin Hakiel układają sobie życie u boku nowych ukochanych. Tancerz nie kryje się z tym, że znalazł szczęście w ramionach innej kobiety - tajemniczej Dominiki z Wrocławia

Po tym, gdy Cichopek i Kurzajewski potwierdzili związek, w sieci zawrzało. Głos zabrała między innymi była żona prezentera, Paulina Smaszcz, która zamieściła pod ich zdjęciem pełen rozgoryczenia komentarz, a następnie poświęciła tej sprawie osobny wpis. Milczał jednak Marcin Hakiel, choć wcześniej, w pamiętnym wywiadzie w programie "Miasto kobiet", był on bardziej wylewny

Na reakcję byłego męża Kasi Cichopek przyszło nam trochę poczekać, w końcu jednak zamieścił on wpis na Instagramie. Nowe zdjęcie opatrzył opisem: "W zgodzie z samym sobą… #zawszebyćsobą". Kilkanaście godzin później na Instastories Marcina Hakiela pojawiło się jego kolejne zdjęcie, tym razem okraszone następującym cytatem: "W życiu nie chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko o to, co postanowimy z tym zrobić".

Choć były mąż Kasi Cichopek nie odniósł się bezpośrednio do sprawy, jego ostatnie wpisy zdają się nawiązywać do medialnej burzy po ujawnieniu związku aktorki z Maciejem Kurzajewskim. Najwyraźniej podobnie uważają internauci. Ci wspierają Marcina Hakiela - pod jego zdjęciem pojawiła się lawina dodających otuchy komentarzy.

"Szacun chłopie za to, co musiałeś przeżyć", "Zyskał Pan sympatię w moich oczach, tak po prostu po ludzku, w odniesieniu do ostatnich rewelacji. Niech się Pan trzyma i zawsze słucha głosu serca i stawia na spokój", "Po burzy przychodzi słońce i oby już zostało na zawsze…", "I to jest człowiek z klasą!! Trzymam za Pana kciuki i życzę wszystkiego najlepszego", "Jesteś mądrym facetem i dużo zyskałeś w moich oczach" - czytamy na Instagramie. 

Hakiel zabrał głos po ogłoszeniu związku Cichopek i Kurzajewskiego

i

Autor: instagram/@marcinhakiel Hakiel zabrał głos po ogłoszeniu związku Cichopek i Kurzajewskiego
Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany