Hanna Śleszyńska pokazała dziwne zdjęcie noża! To, co się stało bardzo ją niepokoi

2021-11-28 8:11
M jak miłość odc. 1557.  Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

Hanna Śleszyńska to aktorka, która od lat występuje w polskich serialach oraz na deskach teatrów. Fani ją uwielbiają i chętnie śledzą też prywatność gwiazdy. Śleszyńska dzieli się swoim życiem na Instagramie, gdzie właśnie wyznała, że jest zaniepokojona. Wszystko przez nóż i to, co się z nim stało. Zobaczcie zdjęcie.

Hanna Śleszyńska jest aktywna w sieci. Śmiało pokazuje zdjęcia ze spektakli, premier czy codziennych spacerów lub podróży. Tym razem była gwiazda "Graczyków", "Rodziny zastępczej" czy "Daleko od noszy", zaprezentowała zdjęcie kuchennego blatu. To, co się na nim znajduje, bardzo ją zaniepokoiło. Śleszyńska sfotografowała nóż, cytrynę oraz pieczarki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby kuchenny przedmiot... był roztrzaskany na trzy części! - Martwa natura z nożem🔪😄Upadł mi nóż i roztrzaskał się na trzy części🙁i teraz nie wiem czy to pech, czy to na szczęście, czy może jestem taka wyjątkowa😁Czy komuś też przydarzają się takie rzeczy? Pozdrawiam weekendowo😍 - pisze szukająca drugiego dna aktorka. Fani postanowili ją uspokoić i podzielili się swoimi doświadczeniami w kwestii zepsutego noża.

Dalsza treść artykułu pod galerią: Hanna Śleszyńska pokazała inną twarz

Zobacz koniecznie: Byłe partnerki Gąsowskiego ujawniły, jaki jest naprawdę! Nieźle go podsumowały

Internauci uspokajają:

- Zdarzyło mi się raz w życiu, dawno temu, ale nie wpłynęło to na moje życie, po prostu musiałam kupić nowy nóż

- No nic innego tylko trzeba kupić nowy 

- Kiepska stal, albo marmur na podłodze😂 poza tym wspaniała martwa natura

- Żaden pech, czy szczęście. Zwyczajnie nóż do bani

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE