Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko: Ślub nie jest nam potrzebny - ZDJĘCIA

2011-11-08 19:00

Cóż to był za piękny widok. Jak obrazek z filmu o miłości. Hanna Śleszyńska (52 l.) i Jacek Brzosko (46 l.) w centrum miasta w czułych uściskach. Wyglądali, jakby przeżywali drugą młodość. Czyżby szykował się ślub? Nic z tych rzeczy!

Para spotkała się w centrum Warszawy. Na chwileczkę wpadli do restauracji. Coś przekąsili, porozmawiali i osobno ruszyli w dalszą drogę. Widać było jednak, że pożegnanie łatwo im nie przychodzi. Hania i Jacek długo się obejmowali. Aktorka rzuciła się ukochanemu na szyję i obdarowała go soczystym całusem.

- Nie jesteśmy typową parą, jesteśmy nietypowi. Nie dzielimy radości na co dzień, jak inne pary. Nie mieszkamy razem, więc pewnie dlatego każdą wspólną chwilę staramy się przeżyć dobrze - tłumaczy nam Śleszyńska.

Gwiazda serialu "Daleko od noszy" poznała swojego ukochanego przed pięcioma laty. W 2008 roku nawet się zaręczyli. Przeżywali w związku wzloty, upadki, ale piękna miłość, jak widać, przetrwała. Czy więc zalegalizują wkrótce związek i zamieszkają razem? - Na razie o tym nie myślimy, nie rozmawiamy o tym. Jesteśmy już w takim wieku, że nie musimy się do niczego spieszyć... Zresztą nie ma recepty na udany związek - mówi z uśmiechem na twarzy pani Hanna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE