Hanna Zembrzuska Jan Kobuszewski

i

Autor: Akpa

Pojawił się nekrolog

Hanna Zembrzuska-Kobuszewska spocznie z ukochanym mężem, Janem Kobuszewskim. Znane są już szczegóły pogrzebu aktorki

2023-06-22 13:58

Hanna Zembrzuska-Kobuszewska zmarła 16 czerwca. W sieci pojawił się nekrolog z którego dowiadujemy się, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy poniedziałek. Aktorka spocznie na Starych Powązkach w grobie rodzinnym w którym pochowany jest jej ukochany mąż.

Hanna Zembrzuska-Kobuszewska spocznie z ukochanym mężem. Szczegóły pogrzebu aktorki

Hanna Zembrzuska, żona wielkiego aktora Jana Kobuszewskiego (†85 l.), zmarła 16 czerwca 2023 roku. Informację o jej śmierci przekazał Wiktor Zborowski. "Dziś odeszła Hanna Zembrzuska. Aktorka. Moja Ciocia. Żona ś.p. Janka Kobuszewskiego. Piękna Pani. Śpij Haneczko spokojnie" - napisał. 

W mediach pojawił się nekrolog. Pogrzeb odbędzie się w najbliższy poniedziałek. "Z ogromnym bólem zawiadamiamy, że w dniu 16 czerwca 2023 roku, odeszła nasza ukochana Mama, Babcia i Ciocia Hanna Zembrzuska-Kobuszewska. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w poniedziałek, 26 czerwca 2023 o godzinie 13.00 w kościele Dzieciątka Jezus w Warszawie przy ul. Czarnieckiego 15. Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie na Stare Powązki do grobu rodzinnego, wejście VI bramą, ul. Ostroroga, ok. godziny 14:30. Wdzięczna za Jej życie, Rodzina" - czytamy.

Jan Kobuszewski od niedawna ma nowy grób

Jan Kobuszewski zmarł 4 lata temu i został pochowany w grobie swoich dziadków, Stanisława (+68 l.) i Aleksandry (+70 l.) Kowalskich, którzy zmarli niedługo po jego urodzeniu. W październiku zmienił się wygląd pomnika

Sonda
Czy czarny to według Ciebie jedyny kolor odpowiedni na pogrzeb?