Hojny Filip Chajzer wystawił na aukcję WOŚP samego siebie. Zwycięzca może liczyć na niezapomniane chwile!

i

Autor: AKPA Hojny Filip Chajzer wystawił na aukcję WOŚP samego siebie. Zwycięzca może liczyć na niezapomniane chwile!

Licytacja trwa

Hojny Filip Chajzer wystawił na aukcję WOŚP samego siebie. Zwycięzca może liczyć na niezapomniane chwile!

2023-01-26 12:10

Filip Chajzer już od wielu lat wspiera WOŚP. W tym roku zdecydował się wystawić na licytację weekend w swojej posiadłości na Mazurach. Zapewnia, że zwycięzcy mogą liczyć na niezapomniane chwile, również w jego towarzystwie. Aukcja budzi spore zainteresowanie, a cena weekendu u Chajzera jest już naprawdę spora.

Co roku mnóstwo gwiazd i osób publicznych wspiera WOŚP. Wystawiają na aukcje należące do nich rzeczy, ale także często oferują swoje towarzystwo lub najróżniejsze usługi. W tym roku Andrzej Grabowski będzie odkurzał mieszkanie zwycięzcy licytacji. Zainteresowanie jego usługą jest ogromne, a aktualna cena wynosi ponad 15 tysięcy złotych! (stan na 26.01)

Wśród celebrytów, którzy wspierają WOŚP ponownie znalazł się Filip Chajzer. Prezenter bardzo często angażuje się w akcje charytatywne. W tym roku postanowił wystawić na licytację weekend w swojej imponującej, mazurskiej posiadłości.

- Co powiecie na szampana w jacuzzi, którego podam osobiście na tarasie mojej mazurskiej rezydencji? Najpiękniejsze co mogę w tym roku przekazać na licytację dla WOŚP to niezapomniany czas. Nic nie ma większej wartości niż piękne wspomnienia, które zostaną z nami zawsze. Zapraszam do licytacji weekendu w mazurskim raju. Luksusowa willa nad samym jeziorem czeka na gości. Bym zapomniał! Postaram się zwinąć łabędzia z ręcznika ?jak w hotelu na wakacjach za pierdylion. A jak nie wyjdzie mam plan B - biały węgorz (z ręcznika naturalnie) równie efektowny, prosty do wykonania, a jak cieszy - zachęca prezenter. 

Nie da się ukryć, że na zdjęciach rezydencja prezentuje się wyjątkowo luksusowo. Weekend u Chajzera licytuje już kilkanaście osób, a cena przebiła ponad 10 tysięcy złotych! Zobaczcie niżej zdjęcia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany