Tylko u nas!

Ida Nowakowska ma erozję rogówki! Mówi o silnych lekach. Wiemy, jak się czuje

2023-01-26 15:31

Podczas wtorkowego nagrania programu "Pytanie na śniadanie" Ida Nowakowska (32 l.) uległa wypadkowi. Gwiazda wpadła na ostrą gałąź drzewka i uszkodziła oko. Aktualnie przebywa w domu i przyjmuje silny antybiotyk. Wiadomo, co dalej z Idą w "Pytaniu na śniadanie".

Ida Nowakowska prowadząc wtorkowe "Pytanie na śniadanie" uległa wypadkowi. Gwiazda nadziała się okiem na ostrą gałąź drzewka. Potrzebowała natychmiastowej pomocy. Wszystko wydarzyło się na chwilę przed pierwszą rozmową w programie. Na nagraniu zamieszczonym przez prezenterkę widzimy, jak Tomasz Wolny udziela jej pomocy i wpuszcza krople do oczu. Kobieta ma rozmazany makijaż i choć stara się trzymać fason to widać, że cierpi.

- Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa… Tego się dzisiaj nie spodziewałam. Przed pierwszą rozmową w "PnŚ" wpadłam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko. Dziękuję za opiekę i troskę ekipy. Ale mnie to oko bolało (i boli) - napisała na Instagramie.

POZNAJ SZCZEGÓŁY TUTAJ: Koszmar w "PnŚ", Ida Nowakowska NADZIAŁA SIĘ na gałąź OKIEM! Jest zrozpaczona diagnozą lekarza

Tuż po programie prezenterka skonsultowała się z okulistą. Diagnoza nie pozostawiała złudzeń. Okazało się, że Nowakowska doznała poważnego urazu oka.

- Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki. Oko boli mnie okrutnie, łzawi cały czas, poszliśmy kupić antybiotyki… - napisała zasmucona. 

Ida Nowakowska miała wypadek. Jak się czuje?

Jak poinformowała Ida Nowakowska na swoim Instagramie dzień po zdarzeniu, nie jest z nią najlepiej

– Oko na razie, niestety, nie najlepiej... Ale mam silny antybiotyk, więc wierzę, że niebawem będzie lepiej. Dziękuję za wszystkie wiadomości – poinformowała.

Jak wyznała nam, Ida Nowakowska, postara pojawić się na planie "Pytania na śniadanie" we wtorek 31 stycznia. Gwiazda dodała, że jest wzruszona tak wieloma wiadomościami, które otrzymała od swoich fanów.

Na razie biorę silne antybiotyki i jestem pod opieką lekarza. Jest mi tak miło, że tak wiele osób się o mnie martwi i mnie wspiera. Dziękuję z całego serca za tyle ciepłych wiadomości z Polski i z zagranicy! To dodaje mi siły, otuchy i koi ból. Zrobię wszystko by móc podziękować osobiście ze studia Pytania na Śniadanie już w ten wtorek - wyznaje nam. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany