Ida Nowakowska nie będzie prowadzić You Can Dance. Wiemy, kto zostanie nowym jurorem!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Ida Nowakowska nie będzie prowadzić "You Can Dance". Wiemy, kto zostanie nowym jurorem! [ZDJĘCIA]

2022-06-30 17:28

Ida Nowakowska (31 l.) zostanie zastąpiona w roli prowadzącej show "You Can Dance - Nowa Generacja"! Tancerka nie zniknie jednak z programu. Informator z TVP twierdzi, że w kolejnej edycji ważną rolę odegra Kasia Cichopek (39 l.). Czy zostanie nową gospodynią kolejnej odsłony "You Can Dance"? Więcej szczegółów poniżej!

To Kasia Cichopek zostanie nową prowadzącą "You Can Dance"? Zastąpi Idę Nowakowską

Ida Nowakowska, znana z programu "Pytanie na śniadanie" TVP, przez pewien moment była również gospodynią show "You Can Dance - Nowa Generacja". Jak jednak potwierdzają najnowsze doniesienia ze stacji, teraz zostanie zastąpiona w tej roli! Nie oznacza to jednak, że tancerka zniknie z popularnego programu.

Ida Nowakowska ma zostać jurorką w kolejnej edycji "You Can Dance"! Pojawi się u boku Augustina Egurroli. Kto zatem poprowadzi następną odsłonę show? Wiele wskazuje na to, że może być to Kasia Cichopek! Jak zdradził redakcji Plotka informator z TVP, choć nie jest jeszcze w pełni pewne, w jakiej roli gwiazda pojawi się w programie, jej udział w nim jest już praktycznie przesądzony.

Podobno do roli prowadzącej show "You Can Dance - Nowa Generacja" rozważa się również Edytę Herbuś, oraz Małgorzatę Tomaszewską. Kto Waszym zdaniem zostanie nową gospodynią programu? A kto znajdzie się w składzie jury? Czekamy na więcej informacji!

Trzecie miejsce nie jest jeszcze obsadzone, ale spekuluje się, że tym razem ma je zająć kobieta. Z badań satysfakcji widzów wynika, że Kasia Cichopek cieszy się niebywałą sympatią, więc ją na pewno zobaczymy w programie. Nie wiadomo jeszcze jednak, w jakiej roli. Choć początkowo spekulowało się, że będzie jurorką, gwiazda negocjuje właśnie posadę prowadzącej - komentował tajemniczo przedstawiciel stacji.

Jak wygląda nowy dom Małgorzaty Rozenek - Majdan i Radka Majdana? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej, w jakich luksusach mieszkają!

Jak Łyse Konie #1 - FreakyBoys&D-Bomb
Sonda
Oglądasz "You Can Dance - Nowa Generacja"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE