Ida Nowakowska w policyjnym radiowozie! Tak gwiazda TVP trafiła na lotnisko

2022-05-16 8:28
Ida Nowakowska w policyjnym radiowozie
Autor: instagram/@idavictoria

O mały włos, a Ida Nowakowska (32 l.) nie zdążyłaby dostać się na lotnisko, by wsiąść do samolotu lecącego do Polski. Gwiazda TVP dojechała na miejsce w radiowozie amerykańskiej policji. Czy coś się stało Idze Nowakowskiej?

Ida Nowakowska to jedna z naczelnych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadząca "Pytania na śniadanie" chętnie angażuje się w coraz to nowe projekty. Jakiś czas temu gwiazda została mamą, szybko jednak wróciła do pracy, zdarzyło jej się nawet zabrać do niej synka. Niedawno postanowiła nieco odpocząć, więc razem z małym Maksymilianem oraz mężem, Jackiem Herndonem, wybrała się do Stanów Zjednoczonych. 

Podczas urlopu Ida Nowakowska spędzała czas z rodziną i ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych, by móc poświęcić więcej uwagi najbliższym. W końcu jednak przyszedł czas powrotu. Gwiazda TVP oraz jej najbliżsi wyruszyli na lotnisko, nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Jak dowiedzieli się fani z relacji Idy Nowakowskiej, uber, którym jechali, popsuł się. Awaria sprawiła, że nie było wiadomo, czy zdążą na samolot...

Zobacz także: Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" zaręczyli się!

Podczas drogi na lotnisko zepsuł się nasz uber. Podjechał wóz policyjny. Policjant pomógł nam zapakować bagaże i podwiózł nas na lotnisko. Dzięki temu w ostatniej chwili zdążyliśmy na lot. Dziękuję. Dla mnie jest super policjantem! God Bless America - streściła bieg wydarzeń Ida Nowakowska. 

Wygląda więc na to, że uczynni policjanci bezinteresownie pomogli Idzie Nowakowskiej i jej najbliższym w przedostaniu się na lotnisko. Prezenterka może być za to wdzięczna amerykańskiej policji. Dzięki temu, że udało jej się zdążyć na samolot, stęsknieni widzowie mogą ponownie zobaczyć ją w "Pytaniu na śniadanie"! 

Sonda
Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?
Gwiazda TVP Ida Nowakowska nie pozwala dziecku oglądać telewizji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE