Ida Nowakowska zrobiła TO w telewizji! Niesamowite ciało! Fani są w szoku

2022-01-25 8:28
Ida Nowakowska zrobiła TO w telewizji! Fani są w szoku!
Autor: akpa Ida Nowakowska zrobiła TO w telewizji! Fani są w szoku!

Ida Nowakowska (32 l.) na każdym kroku zachwala pracę w TVP. Co rano budzi widzów w "Pytaniu na śniadanie", a przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Nikt się jednak nie spodziewał, że jest gotowa zrobić coś takiego!

Ida Nowakowska sprawdza się w przeróżnych formatach TVP. Na co dzień jednak prowadzi "Pytanie na śniadanie". Widzowie uwielbiają jej spontaniczność i publiczne deklarowanie, że jest praktykującą katoliczką. Do tego, od maja zeszłego roku Ida Nowakowska jest mamą synka Maksymiliana. Fanki są pod wrażeniem tego, jak szybko tancerka wróciła do formy sprzed ciąży. Rzeczywiście Ida zachwyca idealną sylwetką. Zapewne miał na to wpływ fakt, że przez większość życia trenowała i zawsze miała gibkie ciało. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co Nowakowska pokaże za kulisami "Pytania na śniadanie".

Ida postanowiła pokazać, że nadal potrafi zrobić cuda ze swoim ciałem. Na Instagram wpadło zdjęcie zza kulis śniadaniówki, którą prowadzi. Widzimy na nim jak, Nowakowska siedząc na drabinie robi niemal szpagat, dotykając smukłą nogą sufitu. Ten widok wywołał wśród fanów ogromne emocje. Od razu posypały się komentarze od Internautów:

"O mój Boże, to możliwe tylko w tej telewizji😮"

"👠vs sufit"

Sonda
Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?
Ida Nowakowska zachęca osoby niewierzące do zapoznania się z genezą świąt Bożego Narodzenia: „Dla mnie te święta bez wiary nie miałyby sensu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE