Ida Nowakowska chce mieć większą rodzinę

i

Autor: AKPA Ida Nowakowska chce mieć większą rodzinę

Kiedy znów zostanie mamą?

Ida Nowakowska opowiada o kolejnym dziecku. Drugie też ma nie być ostatnie!

2023-02-28 5:11

Ida Nowakowska (33 l.) od prawie dwóch lat jest szczęśliwą mamą Maksymiliana Marka. Gwiazda TVP i jej mąż Jack Herndon nie zamierzają jednak poprzestać na jednym dziecku. Ich marzeniem jest duża rodzina i co najmniej siódemka pociech. Intensywnie nad tym pracują!

Po narodzinach syna Ida Nowakowska szybko wróciła do pracy. W kolejnych wywiadach zachwalała fakt bycia mamą. Często też zabierała swoją pociechę na plan zdjęciowy. 

- Macierzyństwo zmieniło mnie w bardzo pozytywnym sensie oraz nadało mojemu życiu sens. Brzmi to górnolotnie, ale teraz mam w swoim życiu nową misję. Dużo osób mówi, że dziecko zabiera energię, ale tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Widzę to po sobie i po moich koleżankach, które dokładnie w tym samym czasie urodziły dzieci. Każda z nas nosi w sobie ogrom ciepła, miłości, energii i jest o wiele lepiej zorganizowana - mówiła w Interii.

Ida Nowakowska marzy o kolejnym dziecku

- Bardzo chcieliśmy mieć dziecko. Mój mąż już chciałby mieć siódemkę. Na pewno chcielibyśmy mieć więcej dzieci, więc zobaczymy, jak to będzie – dodała.

Ida nadal nie unika pytań, czy już zaczęła myśleć o kolejnym dziecku.

- Tak, bardzo byśmy chcieli. Mam nadzieję, że nasza rodzina się powiększy, ale wszystko jest oczywiście w rękach Pana Boga - wyznała Ida.

Trzymamy kciuki!

Gwiazda TVP Ida Nowakowska nie pozwala dziecku oglądać telewizji
Sonda
Lepiej mieć dzieci czy nie mieć?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany