Ida Nowakowska została bez męża. Kto jej pomaga w opiece nad synkiem? Dzięki temu gwiazda TVP może pracować

2021-07-09 5:49
Ida Nowakowska. Moja mama to wspaniała babcia!
Autor: Papara17

Ida Nowakowska (31 l.) ma szczęście w nieszczęściu. Gwiazda TVP niedawno została mamą i szybko wróciła do pracy, ale w międzyczasie okazało się, że jej mąż musiał wyjechać służbowo z Polski. Na szczęście na miejscu jest mama Idy. Joanna Maria Żamojdo (65 l.) oszalała na punkcie wnuka i chce z nim spędzać każdą wolną chwilę. Prezenterka nie kryje zadowolenia z tego faktu. Kim jest mama Idy Nowakowskiej? Czym się zajmuje?

Jeszcze przed porodem Ida Nowakowska opowiadała w wywiadach, że jej mama doskonale sprawdzi się w nowej roli. – Wiem, że będzie mądrą i bardzo nowoczesną babcią i oprócz swoich doświadczeń stara się poznać wszystkie nowości na temat rozwoju niemowlaczka. Uwielbiała opiekować się mną, przewijać pieluszki, kąpać i kłaść do snu. Tak fajnie nam było... zawsze razem i wesoło... Opracowuje specjalnie dla wnuczka książeczki, różne zabawy i zabawki stymulujące jego rozwój... Wiem, że mogę na nią we wszystkim liczyć – mówiła.

W miejscu publicznym Ida Nowakowska wyciągnęła pierś i zaczęła karmić dziecko. Do sieci trafiło zdjęcie z bliska!

NIE PRZEGAP: To powinna wiedzieć każda mama. Spakuj w podróż a unikniesz niespodzianek

Teraz pani Joanna jest dla Idy wielkim wsparciem. To dzięki niej bez przeszkód mogła wrócić do pracy w TVP, m.in. na plan nowego programu „You Can Dance – Nowa generacja”. – Mam to wielkie szczęście, że mam ogromne wsparcie od mojego męża i mamy – tłumaczyła.

Ostatnio obie panie można było podziwiać na spacerze w centrum Warszawy. Widać, że opieka nad maluchem to dla nich sama radość.

Kim jest mama Idy Nowakowskiej?

Ida Nowakowska to córka malarki Joanny Marii Żamojdo oraz Marka Nowakowskiego - pisarza, publicysty i jednego z najwybitniejszych przedstawicieli prozy powojennej. Para poznała się we Francji. W dniu urodzin Idy Nowakowskiej jej ojciec miał 55 lat.

Po jego śmierci Ida przeżyła kryzys wiary...

- Był moment, że odwróciłam się od stwórcy. Buntowałam się, kiedy umarł mój tata. Pytałam: "Dlaczego pan Bóg pozwolił na to, żebym tak cierpiała, jak mógł zabrać tak cudownego, dobrego ojca?" (...) Miałam poczucie, że tata mi w tym pomagał i bardzo chciał, bym wróciła na tę ścieżkę- powiedziała Ida Nowakowska.

Zarobiona Ida Nowakowska zabrała dziecko do pracy. Mąż wyjechał. Kto jej pomaga? [ZDJĘCIA]

Ida Nowakowska urodziła. Nagrania ze szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE