Internauci kpią z dziąseł nowej partnerki Krzysztofa Skiby!

i

Autor: Instagram/@skibabigcyc

Broni ukochanej!

Internauci kpią z dziąseł nowej partnerki Krzysztofa Skiby! Muzyk zafunduje jej operację plastyczną?!

2023-02-08 15:00

Krzysztof Skiba (59 l.) od pewnego czasu jest w związku z młodszą o 26 lat modelką, Karoliną Kempińską (33 l.). Ich relacja budzi wiele emocji, co pokazują komentarze publikowane w sieci przez internautów. Dyskusje toczą się zwłaszcza wokół urody Karoliny. Muzyk stanął w obronie ukochanej!

Krzysztof Skiba, wokalista, autor tekstów oraz członek zespołu "Big Cyc" niedawno rozstał się z żoną po 34 latach w małżeństwa. W kwietniu 2022 roku Pudelek ujawnił, że muzyk ma już nową ukochaną, młodszą o 26 modelkę Karoliną Kempińską. Skiba oficjalnie poinformował o związku dopiero kilka miesięcy później, w grudniu. Dodał również, że od blisko roku jest w separacji z żoną.

Nie da się ukryć, że związek 59-letniego Skiby z 33-letnią Karoliną budzi wiele emocji. Muzyk udzielił wywiadu "Gazecie Wyborczej", w którym otworzył się na temat swojej nowej relacji. Jak podkreślił, w jego małżeństwie "coś się wypaliło" i dlatego rozstał się z żoną. Z kolei Karolina na początku była tylko jego przyjaciółką, a dopiero później koleżeństwo przerodziło się w miłość. Skiba nazywa ukochaną swoją "muzą". Dodał również, że dzięki niej czuje się o wiele młodszy, jest pełen energii i chęci do życia. Artysta nie przejmuje się komentarzami, w których internauci snują domysły na temat jego związku z Karoliną. 

Krzysztof Skiba odpowiada hejterom. Tak broni ukochanej!

W ostatnim wpisie w mediach społecznościowych Skiba postanowił jednak odnieść się do hejterskich komentarzy na temat wyglądu Karoliny. Zażartował, że zafunduje swojej ukochanej operację plastyczną dziąseł, a sobie dorobi płetwę, aby spełnić oczekiwania internautów.

- Na portalach plotkarskich trwa wielka mobilizacja internautów, którym nie przypadła do gustu moja partnerka Karolina. W tysiącach wpisów dali wyraz swemu rozczarowaniu, że fizycznie nie spełnia ich wyśrubowanych oczekiwań. W powszechnej opinii znawców kobiecej urody, Karolina ma za duży tyłek, niezgrabne nogi, za duże dziąsła i wycięte żebro. Także moja osoba fizycznie odbiega od ich ideału i muszę się zmienić by zacząć się podobać. Informuję niniejszym, że cały dochód z biletów mojej trasy komediowej w lutym, przeznaczam na serię drogich operacji plastycznych. Karolinie wymienimy dziąsła na porcelanowe, a ja zafunduje sobie wielką, kolorową płetwę na plecach - ironizował. 

Dobrze im powiedział?

Zobaczcie zdjęcia Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej w naszej galerii!

Sonda
Co sądzisz o związkach z dużą różnicą wieku?

Twoje dziąsła TAK wyglądają?

Posłuchaj, o jakich chorobach może to świadczyć!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany