Miłość wisi w powietrzu!

Iwona i Gerard z „Sanatorium miłości” wzięli ślub. Tak wyglądał ich pierwszy taniec!

2023-08-06 15:40

Znani z hitu TVP „Sanatorium miłości” Iwona Mazurkiewicz (64 l.) i Gerard Makosz (83 l.) w końcu stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani seniorzy przysięgli sobie wieczną miłość na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Panna młoda wybrała na tę okazję białą suknię, której gorset podkreślał jej zgrabną sylwetkę. Nowożeńcy zachwycili gości swoim pierwszym tańcem.

Ach, co to był za ślub... i wesele! Takiej pięknej ceremonii zaślubin i hucznego wesela, z udziałem gwiazd mogliby im pozazdrościć niejedni dwudziestolatkowie. Iwona i Gerard z drugiej edycji „Sanatorium miłości” zachwycili zgromadzonych gości nie tylko swoim szykownym wyglądem, ale także pierwszym tańcem. Udowodnili też wszystkim, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Iwona i Gerard swoim tańcem wprawili gości w osłupienie

Obecni na uroczystości twierdzą, że oczu nie było można od nich oderwać. W samej weselnej uroczystości wzięło udział prawie siedemdziesiąt osób, głównie rodzina i przyjaciele pary młodej. Pojawiła się także prowadząca program "Sanatoriom miłości" - Marta Manowska. Kiedy przyszedł czas na taniec nowożeńców, Gerard chwycił swoją żonę w obroty, a później oboje popłynęli w rytm muzyki, zachwycając wszystkich kunsztem tańca i układem choreograficznym. Trzymamy za nich kciuki.

Zdjęcia z pierwszego tańca Iwony i Gerarda znajdziecie w naszej galerii.

Bożena z „Sanatorium miłości” jest otwarta na miłość i seks
Sonda
Wolisz "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają