Izabela Kuna

i

Autor: AKPA

"Wow, jaka sylwetka!'

Izabela Kuna szokuje figurą w samym bikini! Fani przecierają oczy ze zdumienia

2023-01-04 18:15

Izabela Kuna (53 l.) wyleciała w podróż noworoczną do Andaluzji. Na jednej z plaż zapozowała do nietypowych dla siebie zdjęć - aktorka paradowała w samym bikini, a fani nie mogą nachwalić się jej sylwetki! "Wygląda pani jak milion dolarów, figura sztos!" - czytamy pod postem gwiazdy na Instagramie.

Izabela Kuna jest jedną z tych znanych aktorek, które o swoim życiu prywatnym nie mówią zbyt wiele. Gwiazda kinowego hitu "Teściowie" unika celebryckich spędów, nie udziela zbyt wielu wywiadów i trzyma się z dala wszelkich show-biznesowych awantur. Nie zmienia to jednak faktu, że prowadzi instagramowe konto, na którym dzieli się różnymi przemyśleniami na temat życia czy zawodowymi sukcesami. Aktualnie korzysta z wolnego czasu w pełni na wakacjach w Hiszpanii, skąd pochwalił się nietypowymi dla siebie kadrami. Fani oniemili z wrażenia.

Izabela Kuna szokuje figurą w samym bikini! Fani przecierają oczy ze zdziwienia

Izabela Kuna zaskoczyła internautów, publikując w social mediach efekty plażowej sesji zdjęciowej. Aktorka, która nigdy nie była bohaterką celebryckich serwisów, tym razem zapewne zdawała sobie sprawę, że jej pamiątkowe kadry z wakacji w bikini będą hulały po całej sieci.

- No, Izuniu, tak trzymaj, świetnie wyglądasz! Całusy.

- Wow, szczęście i dobre samopoczucie to naprawdę najlepszy kosmetyk.

- Wygląda pani jak milion dolarów. Piękna, szczęśliwa i spełniona kobieta. Figura sztos.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami. Aktorka, która w tym roku skończy 53 lata, jest w znakomitej formie, co więcej, może pochwalić się smukłą sylwetką, której być może pozazdrości jej niejedna trzydziestolatka! Sami spójrzcie!

Czujecie się zmotywowani do przejść na zdrowy tryb życia i regularnych ćwiczeń?

Sonda
Co myślisz o wchodzeniu do lodowatej wody?
Nasi Partnerzy polecają