Jakimowicz obraża na wizji znaną piosenkarkę. Przyczepił się do tego, jak wygląda

i

Autor: screen TVP INFO Jakimowicz obraża na wizji znaną piosenkarkę. Przyczepił się do tego, jak wygląda

Jakimowicz obraża na wizji znaną piosenkarkę. Przyczepił się do jej wyglądu: "Zaniedbana dziewczyna"

2022-06-25 12:56

Jarosław Jakimowicz znowu znalazł się w centrum skandalu za sprawą kolejnej, haniebnej wypowiedzi. W programie "W kontrze" w TVP Info obrażał znaną piosenkarkę tylko dlatego, że jego zdaniem nie prezentuje się korzystnie. Gwiazdor TVP nazywał ją "zaniedbaną dziewczyną". Cała jego wypowiedź oburzyła nawet współprowadzącą program Agnieszkę Oszczyk.

Kolejna wypowiedź Jakimowicza oburzyła wielu Polaków. W ostatnim wydaniu programu "W kontrze" podjęto tematykę muzyki lat 80. i wizerunku artystów dawnych czasów. Na antenie pokazano teledysk grupy Yazoo do utworu "Don't go". Niespodziewanie Jarosław Jakimowicz przyczepił się do wokalistki zespołu Alison Moyet. 

- Widzimy tutaj Alison Moyet, połowę duetu Yazoo. No wtedy chyba tam nastolatka. Miała może 19 lat. Nie wyglądała najlepiej. Można powiedzieć: zaniedbana dziewczyna - powiedział Jarosław Jakimowicz.

Współprowadząca program Agnieszka Oszczyk była wyraźnie oburzona słowami, jakie padły z jego ust. Jarosław Jakimowicz zaczął się tłumaczyć, ale kolejne zdania jeszcze bardziej go pogrążały...

- Myślę, że to pomysł wielu młodych osób dzisiaj. Zaniedbanie to sposób na życie. Chcą pokazać, na jakim się jest buncie, bo im się nie chce walczyć o to, żeby wyglądać lepiej - tłumaczył Jakimowicz. - Pokażmy zdjęcie, gdzie wygląda, jak można powiedzieć, jak dżaga - rzucił po chwili.

Zobaczcie niżej zdjęcia Alison. Co myślicie o słowach Jakimowicza? Piszcie w komentarzach!

Sonda
Czy Jakimowicz powinien wylecieć z TVP?
Najlepszy Koncert Świata w Warszawie. Zobacz kto wystąpił
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE