Janusz Chabior pokazał zdjęcie z plaży. Wszyscy komentują jego majtki!

2022-07-25 11:22

Janusz Chabior (59 l.) często dzieli się ze swoimi fanami dość odważnymi zdjęciami. Tym razem wrzucił do sieci swoje zdjęcia z plaży. To, co zadziało się w komentarzach, jest zaskakujące! Wszyscy zwracają uwagę tylko na jego majtki.

Janusz Chabior

i

Autor: Janusz Chabior/Instagram Janusz Chabior

Janusz Chabior prowadzi bardzo aktywne życie. Na co dzień możemy go oglądać w serialu "Komisarz Alex", ale aktor intensywnie pracuje także przy nowych filmach. Jednak prywatnie również czerpie z życia pełnymi garściami. Ostatnio pochwalił się nowym tatuażem, a także nowym członkiem rodziny - pieskiem, którego adoptował. Widać, że przy dużo młodszej żonie, aktor jest niezwykle szczęśliwy. Z Agatą Wątróbską (41 l.) wszystko robią razem, a ostatnio spędzili udane wakacje. Chabior pozostał jednak w klimacie wakacyjnym i na swój profil na Instagrama wrzucił zaskakujące zdjęcie.

Szok! Janusz Chabior znów ma włosy. Zadziwiająca przemiana aktora

Janusz Chabior pozuje w Bałtyku

Aktor miał zaskakująca niespodziankę dla swoich fanów. Na Instagrama wrzucił swoje zdjęcie z dzieciństwa. Mały Januszek spędzał wakacje nad Bałtykiem. Na zdjęciu pozuje z kółkiem do pływania. "Pamiętam jak dziś gęsią skórkę i zsiniałe usta? Kto się uczył pływać w Bałtyku ten wie?", napisał Chabior. Jednak wszyscy zwrócili uwagę wyłącznie na jego kąpielówki...

Majtki Chabiora wywołały istną burzę

Zdjęcie zapewne powstało na początku lat 70.. Wtedy dzieciaki nie miały do dyspozycji kolorowych kąpielówek z ulubionymi bohaterami. Na plaży paradowały w zwykłych bawełnianych majtkach. I to właśnie one zwróciły uwagę fanów aktora, którzy nie mogli się powstrzymać przed komentarzami:

"No kapilowki są absolutnie rewelacyjne panie januszu????????na pewno czysta bawelna"

"Gacie pierwsza liga ???"

"Kąpielówki wymiatają ?♥️?"

"Stylowe pantalony ?"

Sonda
Janusz Chabior to dobry aktor?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki