Janusz Chabior zrobił sobie tatuaż! Będziecie w szoku, jak zobaczycie, co ma teraz na ręku

2022-05-27 15:30
Janusz Chabior zrobił sobie tatuaż! Będziecie w szoku, jak zobaczycie, co ma teraz na ręku
Autor: akpa Janusz Chabior zrobił sobie tatuaż! Będziecie w szoku, jak zobaczycie, co ma teraz na ręku

Janusz Chabior (59 l.) u boku sporo młodszej żony, Agaty (42 l.), czerpie z życia pełnymi garściami. Aktor zdecydował się nawet na tatuaż! Ma on mu przypominać kogoś bardzo ważnego...

Janusz Chabior to miłośnik czworonogów. Przez ostatnie lata jego wiernym przyjacielem był piesek o imieniu Batman. Aktor adoptował go, gdy nikt prawie nie dawał mu szans na przeżycie. Przeszedł 10 operacji i miał amputowaną łapę. Jednak dla Chabiora stał się członkiem rodziny, którego wszędzie zabierał. Niestety w lutym tego roku, musiał pożegnać swojego psiego przyjaciela. Batman odszedł w dniu urodzin swojego pana. Dla Chabiora i jego żony był to bardzo trudny moment. Teraz postanowili zrobić coś, co zawsze będzie im przypominać o pupilu.

Chabior ma wyjątkowy tatuaż

Janusz wraz z żoną, zdecydowali się na wyjątkowy tatuaż. Ma on zawsze przypominać im ich niezwykłego przyjaciela, jakim był Batmana. Aktor pochwalił się zdjęciami z salonu tatuażu.

"Wydziaraliśmy z Agą Batmana🐕‍🦺🦇🐕‍🦺Będziemy go nosić nie tylko w sercu,ale też na rękach, jak to za jego życia bywało🙌 Bati forever❤️❤️❤️", napisał.

Aktor adoptował kolejnego pieska

Chabior ostatnio ogłosił, że adoptował kolejnego pieska. Aktor pochwalił się Heniem, który trafił do nich z Ukrainy. Ledwo udało mu się umknąć przed rosyjskim czołgiem, który jednak zmiażdżył mu łapki. Dla Chabiora nie jest to żadna przeszkoda, wręcz przeciwnie. Będzie chciał pupilowi zapewnić jak najlepszą opiekę.

Takie tatuaże mają Chabior i jego żona.
Autor: Instagram Takie tatuaże mają Chabior i jego żona.
Szok! Janusz Chabior znów ma włosy. Zadziwiająca przemiana aktora
Sonda
Tatuaż z imieniem psa to fajny pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE