Michał Piela schudł 30 kilo!

i

Autor: Akpa Michał Piela schudł 30 kilo!

Jeden z głównych aktorów „Ojca Mateusza” o swojej chorobie. Schudł aż 30 kilogramów!

2022-03-19 22:24

Michał Piela, grający w znanym serialu pt. „Ojciec Mateusz”, w ostatnim czasie publicznie przyznał się do swojej choroby. Po zdiagnozowaniu u niego cukrzycy postanowił zmienić swój tryb życia. Aktor schudł aż 30 kilogramów. Zdradza szczegóły swojej diagnozy oraz przybliża, w jaki sposób udało mu się pozbyć zbędnych kilogramów.

Znany przez wielu Polaków aspirant Nocul w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. Michał Piela grający tę rozpoznawalną postać w „Ojcu Mateuszu” przyznał się do chorowania na cukrzycę.

Aktor kojarzony jest przez wszystkich z postawną, męską sylwetką. Jest on wyjątkowo wysoki, ma prawie 2 metry wzrostu. Ponadto do niedawna zmagał się z nadwagą.

W ostatnim czasie 43-latek w rozmowie z serwisem Moja Cukrzyca przyznał się do tego, że zdiagnozowano u niego cukrzycę. Opowiedział o szczegółach przebiegu choroby oraz o swojej metamorfozie.

Pojawiły się u mnie zasłabnięcia, częste drzemki w ciągu dnia, nie mogłem się skupić i miałem wzmożone pragnienie. Zbadałem sobie poziom cukru we krwi i okazało się, że mam cukrzycę typu 2

Po diagnozie Piela postanowił zmienić swój tryb życia.

Zwracam uwagę na to, co jem, co piję. Unikam napojów gazowanych, zazwyczaj nie piję soków, a jeśli to naturalne, wyciskane. Częściej wybieram wodę, herbatę i kawę i przestałem słodzić napoje.

Aktor wyznał, że w osiągnięciu celu niezwykle istotną rolę odegrała jego żona. Dla Pieli niebywale pomocne było jej wsparcie psychiczne, ale i te bardziej przyziemne, np. w przygotowywaniu posiłków.

Gotowanie zostawiłem małżonce, bo jestem smakoszem kuchni śląskiej, a ta jest dość kaloryczna. Moja żona świetnie sobie poradziła, przystosowała się do mnie, co na pewno bardzo mi pomogło w samodyscyplinie

Starania Michała Pieli przyniosły niesamowite efekty. 43-letni aktor w ciągu kilku miesięcy schudł aż 30 kilogramów! W niedawnym czasie na jego Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym dostrzec można efekty jego metamorfozy.

Sonda
Czy lubisz serial "Ojciec Mateusz"?
Food Truck Festiwal 2022 w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają