Pochował siostrę w swoim grobie

i

Autor: Akpa/Maciek Gąsiorowski Pochował siostrę w swoim grobie

Piosenkarz w żałobie

Jerzy Połomski pochował siostrę w swoim grobie. Zapłacił za niego majątek [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jerzy Połomski (89 l.) jest w żałobie. Wybitny artysta, który od roku mieszka w domu opieki w Skolimowie, pochował swoją rodzoną siostrę. Pani Jadwiga Pająk (+92 l.) spoczęła w grobie, który artysta wykupił dla siebie już kilka lat temu. Jak dowiedział się "Super Express", twórca hitu "Bo z dziewczynami" zapłacił niebagatelną kwotę.

Jerzy Połomski wykupił miejsce na cmentarzu 

Jerzy Połomski jest zapobiegliwy. Już kilka lat temu zadbał o swój własny pogrzeb. Piosenkarz wykupił sobie miejsce w Alei Zasłużonych na Starych Powązkach w Warszawie. Kwatera na 99 lat kosztowała go ponad 55 tys. zł. Artysta, który nigdy nie miał żony ani dzieci, zdecydował, że w tym samym grobie zostanie pochowana jego siostra, która podobnie jak on nie ma rodziny.

- Jerzy kupując miejsce zaznaczył w umowie, że w swoim grobie chce spocząć z siostrą Jadwigą - zdradza nam przyjaciółka piosenkarza.

Grób siostry Jerzego Połomskiego. Niezapomniani

Twórca hitu "Bo z dziewczynami" zadbał o grób dla siostry

Pani Jadwiga była trzy lata starsza od brata, ale nigdy nie wiadomo, kto kiedy odejdzie do domu Pana. - Jerzy powiedział, że gdyby Jadwiga umarła po nim, to ma być z nim pochowana - dodaje nasza rozmówczyni.

Jerzy Połomski i Jadwiga Pająk. Jakie mieli relacje?

Jak udało nam się dowiedzieć, Jerzy i Jadwiga nie utrzymywali za sobą bliskich kontaktów w ostatnich latach.

- Nie dzwonili do siebie i nie spędzali wspólnie świąt. Ale Jerzy dbał o to, by niczego jej nie zabrakło – dowiadujemy się.

Choć pani Jadwiga zmarła 1 lipca, jak na razie nie ma postawionego nagrobka. Miejsce spoczynku zostało wyłożone jedynie betonowymi bloczkami, na których leży piękny wieniec.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany