Jerzy Połomski nie chce świętować urodzin

i

Autor: Adam Nocoń/Super Express Jerzy Połomski nie chce świętować urodzin

Specjalnie dla "Super Expressu"

Jerzy Połomski przemówił do fanów. Zrobił to w swoje urodziny

2022-09-19 5:12

W niedzielę Jerzy Połomski obchodził swoje 89 urodziny. Z tej okazji skontaktowaliśmy się z artystą, który tak ważny dzień spędzał w domu opieki w Skolimowie. Po raz pierwszy od dawna, piosenkarz wypowiedział pierwsze słowa. Skierował je do swoich fanów. Zobaczcie co powiedział.

Aż trudno uwierzyć, że Jerzy Połomski ma już 89 lat. Twórca hitu "Bo z dziewczynami" nadal świetnie wygląda. Niestety ze względu na problemy z pamięcią, od ponad roku przebywa w domu opieki w Skolimowie, gdzie mieszka wielu jego kolegów z branży artystycznej. Gwiazdor, który nigdy nie celebrował urodzin spędził je w swoim pokoju z menedżerką i opiekunką, która przyjechała do niego z prezentem. Kupiła ciasto, którym podzielił się z pensjonariuszami.

- W Skolimowie jest taki zwyczaj, że jak ktoś ma urodziny, to stawia ciasto pozostałym pensjonariuszom. Zazwyczaj dzieje się to przy objedzie - mówi "Super Expressowi" menedżerka i opiekunka piosenkarza, Violetta Lewandowska. Okazuje się, że artysta nie będzie celebrował swojego święta wspólnie z mieszkańcami domu. - Oczywiście ciasto im postawi, ale raczej nie zejdzie, bo jest samotnikiem. Poza tym ma swoje lata - dodaje.

Poprosiliśmy panią Violettę, by złożyła artyście najserdeczniejsze życzenia urodzinowe od naszych czytelników i naszej redakcji. W podziękowaniu, otrzymaliśmy odręcznie napisane wzruszające słowa.

- Serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe. Pozdrawiam Czytelników "Super Expressu" - napisał na karce, którą przekazała nam jego menedżerka.

Jerzy Połomski dziękuje za życzenia urodzinowe

i

Autor: archiwum prywatne Jerzy Połomski dziękuje za życzenia urodzinowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają