Jeszcze przed premierą 5. sezonu Sanatorium miłości fani krytykują produkcję

i

Autor: Facebook/@sanatoriummiloscitvp

Internaci są wzburzeni!

Jeszcze przed premierą 5. sezonu "Sanatorium miłości" fani krytykują produkcję! "Rzeczywistość jest inna"

2022-12-14 13:20

Wielkimi krokami zbliża się premiera 5. sezonu hitowego "Sanatorium miłości". Pierwszy odcinek pojawi się już w niedzielę, 1 stycznia. Widzowie mieli już szansę zobaczyć nowych uczestników programu. Wśród pozytywnych komentarzy pojawiły się takie, które krytykują produkcję i zarzucają jej koloryzowanie rzeczywistości.

Nowy, 5. sezon "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się w Nowy Rok, ale Telewizja Polska pokazała już uczestników. Zdjęcia 12 seniorek i seniorów ukazały się m.in. na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości" na Facebooku, a wśród licznych pozytywnych komentarzy pojawiły się również takie, w których internauci nie szczędzili produkcji krytyki!

Fani krytykują 5. sezon "Sanatorium miłości". Produkcja promuje wyłączne seniorów żyjących na poziomie?

Zdaniem komentujących, twórcy formatu, wybierają seniorów na pewnym poziomie ekonomicznym i nie dają szansy osobom, które na co dzień żyją z niewielkiej emerytury. Nowym uczestnikom zarzucają zaś pozerstwo i chęć zaistnienia na ekranie, a producentom - dążenie do zwiększenia oglądalności za wszelką cenę. Ich zdaniem, przeciętni seniorzy mogą nawet popaść w kompleksy, widząc na ekranie 60-latków, którym nie brakuje pieniędzy. W końcu rzeczywistość polskich emerytów jest zdecydowanie inna.

- Dlaczego w każdej edycji "Sanatorium miłości" są osoby takie lepsze, na poziomie, a nie takie, które żyją skromnie ze skromnej emerytury? - zastanawia się jedna z internautek.

- Następni wylansowani emeryci. Zamiast dać zwykłych ludzi, którzy borykają się z dniem, żeby choć trochę mieli przyjemności - pisze druga.

- Jestem rozczarowana wyborem takich oryginałów, ludzi, którym możemy przypiąć etykietkę celebryty… Wolałabym raczej oglądać takich swojskich panów Waldków, czy panie Zosie ze swojego podwórka, którzy niejedną burzę w życiu przeżyli, ciężko pracowali i należałoby im choć na starsze lata zapewnić odpoczynek w luksusowych warunkach. Dobrać odpowiednią, fryzurę, makijaż, strój, a nie takie za przeproszeniem, dzidzie piernik, które chcą znaleźć jeszcze nadzianego faceta z garniturem od Diora… Dosyć pozerstwa, cwaniactwa, sztuczności… - czytamy komentarz kolejnej internautki.

Zgadzacie się z powyższymi stwierdzeniami? A może uważacie, że obecna formuła jest dobra? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
Będziesz oglądać 5. sezon "Sanatorium miłości"?