Joanna Koroniewska spisała testament! Mówi o skomplikowanej sytuacji rodzinnej. Życie bardzo często nas zaskakuje

i

Autor: Instagram/Joanna Koroniewska

Woli być przezorna

Joanna Koroniewska spisała testament! Mówi o skomplikowanej sytuacji rodzinnej. "Życie bardzo często nas zaskakuje"

2022-10-14 21:45

Joannę Koroniewską (44 l.) fani cenią za niebanalne poczucie humoru i dystans do otaczającej ją rzeczywistości. Nawet z opatrunkiem na szyi i tracąc głos aktorka zdobyła się na żarty! Wyszło na jaw, że już kilka lat temu sporządziła testament, aby zadbać o przyszłość swojej rodziny, a zwłaszcza dzieci. Tłumaczy to skomplikowaną sytuacją. Okazuje się, że wcale nie chodzi o potrzeby materialne.

Joanna Koroniewska postanowiła zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci. Co było przyczyną? Ostatnio aktorka narzekała na problemy zdrowotne

Joanna Koroniewska słynie ze swojej życzliwości i bezpretensjonalności. Dała jej wyraz także ostatnio, żartując z własnego stanu zdrowia. Aktorkę czeka poważny zabieg! Straciła głos, z czego ponownie żartowała w poniższym poście. Ciepło pozdrawiamy i życzymy zdrowia! A także poprawy słuchu Macieja Dowbora.

Joanna Koroniewska, nawet jeśli często żartuje z kłótni w swoim małżeństwie - tak już bywa w przypadku osób temperamentnych - to rodzinę i jej dobro zawsze stawia na pierwszym miejscu. Okazuje się, że właśnie z tego względu już kilka lat temu zadbała o spisanie swojego testamentu.

To odrobinę zaniepokoiło fanów. Czy ze zdrowiem aktorki jest aż tak źle? Na szczęście chodziło jedynie o przezorność.

Jeżeli masz dzieci i masz sytuację taką, jaką masz, to jest podstawa. W mojej sytuacji rodzinnej, która też jest bardzo skomplikowana, posiadanie testamentu jest podstawową sprawą - tajemniczo komentowała w rozmowie z Pomponikiem. 

Nawiązała także do Pauliny Młynarskiej, która ostatnio również dzieliła się z fanami wieściami o spisaniu swojej ostatniej woli. W tym samym czasie jej siostra, Agata Młynarska, podczas Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego wspominała trudy ich dzieciństwa, związane z poważną chorobą ich ojca.

Uważam, że to jest bardzo dobre, zwłaszcza w kontekście wychowywania dzieci "gdyby cokolwiek". I nie mówię tylko o mężu, ale z mężem: "co dalej, gdyby" - komentowała Joanna Koroniewska podkreślając, że przy sporządzaniu testamentu nie chodziło wcale jedynie o kwestie materialne.

Najważniejsi są ludzie, czyli dzieci w tym przypadku i ich potrzeby. To, gdzie one chciałyby być, co one chciałyby robić. Uważam, że to jest podstawą. Dobra materialne idą zazwyczaj za dziećmi, natomiast nie dobra są istotne, tylko i wyłącznie dzieci - dodawała aktorka.

Przy takich tematach trudno uniknąć pytań o kwestie ostateczne. Joanna Koroniewska ujawniła, czy myśli czasem o śmierci i czy czuje się na nią gotowa.

Ja w swoim życiu przeszłam tyle trudnych sytuacji, że wiem jedno - życie nie jest proste i bardzo często nas zaskakuje. Dlatego podstawą dla mnie było to, żeby zabezpieczyć w jakikolwiek sposób moje dzieci - podsumowała Koroniewska. Trudno się z tym nie zgodzić.

Joanna Koroniewska, choć często żartuje z kłótni w swoim małżeństwie, w trudnych chwilach zawsze może liczyć na wsparcie Macieja Dowbora. Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej, jak dbają o atmosferę w swoim związku!

Sonda
Czy oglądasz "Domówki" Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora?
"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany