Joanna Krupa

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Joanna Krupa

Przechodzą kryzys?

Joanna Krupa szczerze o swoim małżeństwie. "Nie możemy się dogadać"

2022-08-09 7:58

Joanna Krupa (43 l.) od czterech lat jest żoną przedsiębiorcy Douglasa Nunesa. Do tej pory wydawało się, że tworzą idealną parę i są szczęśliwymi rodzicami trzyletniej córeczki Ashy. Okazuje się jednak, że w ich małżeństwie nie dzieje się dobrze...

W 2017 roku Joanna Krupa rozwiodła się z Romainem Zago. Dla wszystkich było to sporym zaskoczeniem, bo wydawało się, że para jest ze sobą szczęśliwa. Ich ślub był wielkim medialnym wydarzeniem. Niestety ta miłość wypaliła się, a modelka znalazła pocieszenie w ramionach Douglasa Nunesa. Para zaręczyła się w marcu 2018 roku, a już pół roku później stanęli na ślubnym kobiercu. To właśnie z drugim mężem Joanna spełniła swoje marzenie o zostaniu mamą i trzy lata temu na świat przyszła ich córeczka Asha. 

Rozwód a podział opieki nad dziećmi

Joanna Krupa ujawnia prawdę o swoim małżeństwie

Modelka postanowiła powiedzieć prawdę, jak wygląda jej małżeństwo. Okazuje się, że związek wcale nie jest idealny. Często para nie potrafi się dogadać. Krupa wyjaśniła, co często jest punktem zapalnym w ich związku. 

My jesteśmy bardzo daleko od określenia "idealna para". Wiem, że w social mediach dużo nie mówię o związku. Jesteśmy bardzo inni, mimo że urodziliśmy się tego samego dnia, tylko innego roku - 23 kwietnia. Inaczej widzimy świat. Nieraz są takie momenty, że nie możemy się dogadać. Ja jestem taka na luzie, że dobra, później będziemy planować. On jest taki konkretny, że chce wszystko już na następne 10 lat planować - mówi w rozmowie z "Co za tydzień". 

Krupa nie ma ma przepisu na idealny związek

Modelka nie ukrywa, że jej relacja wcale nie jest idealna i nie może nikomu dawać rad małżeńskich. - Myślę, że każdy w związku przechodzi dobre i złe momenty, kłótnie, miłość. Może są ludzie, którzy mają perfekcyjną relację, ale ja do tych ludzi nie należę, to nie mogę ci dać takiej recepty na perfekcyjny związek - dodała. 

Sonda
Będziesz oglądać nową edycję "Top Model"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany