Joanna Krupa ZAROBI 2 MILIONY złotych na swoim ŚLUBIE

2013-03-21 20:06

Joanna Krupa ma głowę do interesów! Piękna modelka potrafi zarobić nawet na własnym ślubie! Okazało się bowiem, że Joanna i jej narzeczony, Romain Zago, powiedzą sobie sakramentalne "tak" przed kamerami i dostaną za to aż 2 miliony złotych!

FAKT donosi, że Joanna Krupa i Romain Zago wreszcie zdecydowali się na ślub. Od dawna wiadomo, że para planowała ślubną uroczystość, ale nieustannie przekładała termin. Według FAKTU, ślub modelki i biznesmena odbędzie się jeszcze w tym roku i to przed kamerami show THE REAL HOUSEWIVES OF MIAMI.

Według FAKTU, dzięki temu, że ślub zostanie pokazany w reality-show Joanna zarobi na nim aż 2 miliony złotych! Nic więc  dziwnego, że była gotowa przełożyć tak ważną uroczystość i dostosowała się do producentów programu. Teraz nawet tego nie ukrywa.

– Czekamy, bo nie wiemy, czy produkcja da radę pokazać nasz ślub jeszcze w tym sezonie. Jeśli okaże się, że nie zdążą, to będziemy musieli przełożyć termin na później. Musimy czekać, aż produkcja zadecyduje, co jest najlepsze dla show - mówiła jakiś czas temu Joanna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE