Joanna Moro

i

Autor: Joanna Moro

Joanna Moro rozebrała się w szczytnym celu: „Działajmy, nie bądźmy obojętni” [ZDJĘCIE]

2022-04-22 18:43

Aktorka Joanna Moro (38 l.) postanowiła wykorzystać swoje wdzięki, aby zwrócić uwagę internautów na ważny przekaz. Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi upubliczniła na Instagramie zdjęcie, do którego pozowała nago, otulona jedynie bukietem tulipanów. Przy okazji wygłosiła ważny apel.

Joanna Moro największą sympatię widzów zyskała po wcieleniu się w rolę Anny German w filmie o tym samym tytule. W trakcie swojej medialnej kariery wzięła udział w kilku programach rozrywkowych, m.in.: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje momenty ze swojego zawodowego i prywatnego życia. Ostatnio wstawiła na Instagram post, który treścią nawiązywał do Światowego Dnia Ziemi. Na fotografii widać nagą Joannę Morą zasłoniętą jedynie bukietem kwiatów.

Joanna Moro rozebrała się w szczytnym celu

Odważne zdjęcie Joanny Moro miało przenieść uwagę internautów na ważną sprawę. Aktorka zaapelowała do fanów z prośbą o zadbanie o planetę.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi !!! Zatrzymajcie się dziś na chwile i zobaczcie jaka piękna jest nasza planeta. Dbajmy o nią, szanujmy i pielęgnujmy❤️ Nie niszczmy , nie zaśmiecajmy - to jest nasz dom. Tegoroczny temat Dnia Ziemi brzmi "Inwestuj w naszą planetę". W tym roku poruszony zostanie przede wszystkim temat klimatu. Za klimat odpowiedzialni jesteśmy wszyscy, dlatego właśnie tak powinniśmy być zaangażowani. "To wymaga nas wszystkich. Przedsiębiorstwa, rządy i obywatele - wszyscy rozliczani i wszyscy odpowiedzialni" Działajmy nie bądźmy obojętni – czytamy w opisie posta.

"Ja dla planety zbieram z chodnika korki od napoi i wrzucam je do serduszka na chore dzieci . Dla mnie to jest niepojęte, że ludzie zamiast wrzucać do serduszek na nakrętki rzucają na ziemię obok restauracji czy sklepów osiedlowych . Miłego weekendu Pani życzę" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. 

Zobacz: Joanna Moro ma bukiet róż w majtkach

Sonda
Lubisz Joannę Moro?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE