Joanna Opozda baluje do 5 rano z młodszym o 10 lat chłopakiem. Po wyjściu z klubu zaczęła się chować. ZDJĘCIA

2023-09-27 5:30

Joanna Opozda (35 l.) samotnie wychowuje syna. Na szczęście, jak się okazało, jej mama jest nianią małego Vincenta (1,5 r.), więc aktorka może pozwolić sobie na imprezowe wyjścia z domu. Kiedy udaje jej się znaleźć chwilę dla siebie, to baluje do rana. I to z seksownym 25-latkiem.

Joanna Opozda baluje do 5 rano z młodszym o 10 lat chłopakiem. Po wyjściu z klubu zaczęła się chować

Joanna Opozda nie ma zamiaru żyć samymi zmartwieniami i medialną wojną z Antkiem Królikowskim (34 l.), którą wszczęła już kilka miesięcy temu. Jest piękną, młodą kobietą i czasem też chce wyjść na miasto i zwyczajnie zaszaleć. Zwłaszcza, że ma z kim. Joanna Opozda od kilku miesięcy spotyka się z przystojnym Jankiem, który jest od niej młodszy o 10 lat. Ostatnio umówili się na mieście z grupą znajomych aktorki, m.in. byłą partnerką Jakuba Rzeźniczaka - Magdaleną Stępień. Wybrali się do popularnego klubu, w którym popijali wysoko procentowe napoje i wytwornie zagryzali je sushi. Na bogato! Z lokalu wyszli dopiero o 5 nad ranem...

Jak relacjonują świadkowie, po wyjściu z klubu nad ranem Joanna Opozda zaczęła się chować. Skryła się za samochodami stojącymi na parkingu przed klubem.

Matka Joanny Opozdy zajmjuje się wnukiem

Ale Joanna Opozda może być spokojna o synka, który w domu został zapewne z jej mamą. Jak przecież okazało się w ostatnich dniach, opiekunką chłopca została mama aktorki. Królikowski ujawnił, że ma płacić aż cztery tysiące złotych za jej opiekę nad synem. Opozda zapewnia, że sama płaci mamie.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Joanna Opozda baluje z młodym przystojniakiem aż do rana.

Joanna Opozda spędziła upojną noc z młodszym chłopakiem
Sonda
Joanna Opozda jest dobrą aktorką?
Listen on Spreaker.