Joanna Opozda

i

Autor: Akpa Joanna Opozda

Jak dwie krople wody?

Joanna Opozda na spacerze z synkiem. Internauci zachwyceni. Nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny

2023-04-17 14:21

Joanna Opozda (34 l.) dotychczas wybrała się na niedzielny spacer z synkiem. Wycieczka do ZOO najwyraźniej była udana. Wczoraj dumna mama pochwaliła się fotką i zachwyciła internautów. Zapozowała z synkiem przy wybiegu dla żyraf. Tym razem obyło się bez emotikonek.

Dotychczas Joanna Opozda nie ujawniała wizerunku swojego syna Vincenta. Aktorka zapewne starała się chronić prywatność syna przed mediami. Jej związek, małżeństwo i rozwód z Antonim Królikowskim dostarczały prasie wystarczającej pożywki. Aktorka wyszła za Królikowskiego w 2021 roku. Ich ślub był szeroko komentowany. Niestety małżeństwo nie przetrwało, para rozeszła się jeszcze przed narodzinami dziecka. Kilka tygodni temu spotkali się i spekulacje na ich temat nieco ucichły.

Asia Opozda wrzuciła do sieci fotkę z ZOO. Na zdjęciu mały Vincent i szczęśliwa mama

Wyraźnie uspokojona Joanna wybrała się w niedzielę z synkiem na spacer do ZOO. Przy okazji podziwiania żyraf zrobili sobie wspólne zdjęcie. Opublikowała je na Instagramie, pierwszy raz bez zakrywania twarzy dziecka. Zdjęcie podpisała bardzo prosto: "Cisza, spokój i żyrafy". Na jej twarzy maluje się spokój i lekki uśmiech, dziecko jest zafascynowane otaczającym go światem. Piękna pogoda, pierwsze wiosenne, ciepłe dni zachęcają do wyjścia na świeże powietrze. 

Internauci zachwyceni: "Ślicznie wyglądacie", "Vini cała mama"

Pod postem posypały się gratulacje i komentarze. Fanki Joanny nie mogły się nachwalić urody Vincenta. Jednogłośnie orzekły, że jest bardzo podobny do mamy: Syn cała mama", "Piękni! Piękna mama i piękny synek". Nie tylko Vincent zbierał komplementy, internauci zwrócili uwagę, że Joanna również świetnie wygląda. Chwalili młodzieńczy wygląd i figurę Joanny. "Asiu, wyglądasz jak 20-latka", "Jaka zgrabna mamusia" to tylko niektóre z komentarzy. I rzeczywiście podczas spaceru kobieta wyglądała świetnie, mimo prostego, wręcz skromnego stroju. Modne dżinsy, bawełniany podkoszulek i sportowe obuwie - stylizacja wygodna i podkreślająca sylwetkę, idealna na spacer.

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Czy Joanna Opozda powinna wykorzystywać dziecko do reklam?
Nasi Partnerzy polecają