Joanna Opozda nago! Tak gra Brigitte Bardot [ZDJĘCIA]

2021-10-28 16:17
Joanna Opozda nago! Tak gra Brigitte Bardot [ZDJĘCIA]
Autor: akpa Joanna Opozda nago! Tak gra Brigitte Bardot [ZDJĘCIA]

Joanna Opozda została doceniona przez samą Brigitte Bardot, w którą wciela się w najnowszym filmie "Brigitte Bardot Cudowna!". Dla żony Antka Królikowskiego to prawdziwe spełnienie marzeń. Tymczasem mamy pierwsze kadry z tej produkcji i trzeba przyznać, że aktorka wygląda naprawdę zjawiskowo. Takiego ciała może pozazdrościć każda kobieta.

Jeszcze w tym roku na ekrany hit trafi film Lecha Majewskiego pt. "Brigitte Bardot Cudowna!". To historia chłopca czekającego na powrót zaginionego w czasie II wojny światowej ojca, pilota, najprawdopodobniej mieszkającego w Anglii. Mały Adam zanurza się w świat swojej wyobraźni. Oglądając w kinie "Pogardę" Jeana-Luca Godarda, przenosi się do garderoby młodej Brigitte Bardot. Reżyser miał spory problem kogo obsadzić w roli najsłynniejszej francuskiej aktorki, która sama miała zaakceptować kandydatkę do tej roli. W castingu startowała nawet sama Claudia Schiffer, ale została odrzucona. Natomiast angaż dostała Joanna Opozda, która od razu spodobała się samej Bardot. - Monika Skowronek, która robiła casting w Polsce, badając różnych ludzi i podesłała mi scenę z Joasią Opozdą i pomyślałem, że wyślę to do Brigitte Bardot. Wysłałem, nie licząc na nic i dostałem zwrotnego maila od niej z: "Tak, ta dziewczyna może mnie zagrać" - powiedział reżyser.

POLECAMY: Joanna Opozda zagrała Brigitte Bardot. Wygryzła niemiecką piękność

Joanna Opozda nie mogła uwierzyć w to co się stało. W końcu taka okazja nie zdarza się codziennie.

"To było trzy lata temu, ale pamiętam jakby to było wczoraj. Zadzwonił do mnie reżyser Lech Majewski i powiedział że pani Brigitte Bardot osobiście wybrała mnie do zagrania tytułowej roli w nowym filmie pana Lecha, pt. Brigitte Bardot Cudowna! (…) Jestem fanką filmów Lecha Majewskiego dlatego tym bardziej cieszę się ze mogłam wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie…", napisała w sieci.

Rzeczywiście żona Antka Królikowskiego do złudzenia przypomina seksbombę francuskiego kina. W zwiastunie filmu możemy podziwiać wdzięki Opozdy. W jednej ze scen, aktorka siedzi przy toaletce, a widz ma szansę zobaczyć jej idealne ciało. Zobaczcie sami jak prezentuje się Joanna Opozda nago. 

Joasia natomiast, dumna z udziału w tej produkcji, pojawiła się na gali otwarcia 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, na którym promowała film ze swoim udziałem. Jak zawsze prezentowała się oszałamiająco, a pod eleganckim garniturem widać już zarys ciążowego brzuszka. Asia i Antek już za kilka miesięcy przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

 Joanna Opozda nago! Tak gra Brigitte Bardot [ZDJĘCIA]
Autor: materiały prasowe Joanna Opozda nago! Tak gra Brigitte Bardot [ZDJĘCIA]
Sonda
Joanna Opozda rzeczywiście jest podobna do Brigitte Bardot?
Góralskie wesele Franki i Pawła w Bukowinie będzie trwało 3 dni! Wydało się nawet co będą jedli goście - WIDEO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE