Joanna Opozda przedstawiła 4 pokolenia rodziny na zdjęciu: Prababcia, babcia, mama i Vini

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Joanna Opozda przedstawiła 4 pokolenia rodziny na zdjęciu: "Prababcia, babcia, mama i Vini"

2022-06-28 15:40

Joanna Opozda (34 l.) na co dzień sama wychowuje 4-miesięcznego synka Vincenta. Obserwując jej relacje w mediach społecznościowych można dojść do wniosku, że świetnie jej to wychodzi. Od czasu do czasu odwiedza swoją najbliższą rodzinę, która pomaga jej w opiece nad dzieckiem. Ostatnio, odwiedziła mamę i babcię. Zdjęciem obrazującym 4 pokolenia swojej rodziny pochwaliła się na Instagramie.

Joanna Opozda, kilka miesięcy temu, po raz pierwszy została mamą. Jej synek Vincent wniósł w jej życie prawdziwą radość. Pomimo bolesnego rozstania z Antkiem Królikowskim (33 l.), aktorka nie czuje się samotna, dzięki obecności ukochanego synka i najbliższej rodziny. Jakiś czas temu, opublikowała w sieci urocze zdjęcie z pierwszego Dnia Dziecka od czasu porodu Vincenta. Maluch i jego mama spędzili ten dzień wspólnie na łonie natury.

Mój pierwszy Dzień Mamy 🥺 Jestem wzruszona 🥲 Vincent rano złożył mi życzenia. Powiedział, że kocha mnie najbardziej na świecie (niewerbalnie) 🥰 Mój syn jest uśmiechnięty, zdrowy i szczęśliwy. Po naszych wszystkich przejściach to najpiękniejszy prezent 💙 Mocno ściskam wszystkie mamy! Zwłaszcza te samotne, te w trudnych ciążach, te które siedzą ze swoimi dziećmi w szpitalach. Pamiętajcie jesteście wielkie 💙 Matki to prawdziwe wojowniczki 💙 - pisała na początku czerwca pod zdjęciem z Vincentem na Instagramie.

Joanna Opozda może liczyć na ogromne wsparcie swojej mamy i babci, które tak jak ona uwielbiają bawić się z chłopcem. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie ukazujące aż 4 pokolenia swojej rodziny. Widać podobieństwo?

Joanna Opozda przedstawiła 4 pokolenia rodziny na zdjęciu

Aktorka wraz z synkiem niedawno odwiedziła swoją mamę i babcię. Wspólny czas w ogrodzie obfitował w wiele pozytywnych emocji. Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie Joanny Opozdy widzimy ją w towarzystwie Vincenta i najważniejszych kobiet z jej rodziny.

"Prababcia, babcia, mama i Vini" - podpisała post.

Internauci jak zwykle nie szczędzili jej poztywnych komentarzy:

"Jeju, jakie piękna aura Babcia ma piękny ogród ❤️"

"Cudowny widok😍 dużo zdrowia dla wszystkich ❤️ silne, mądre i piękne kobiety, które obdarowany miłością tego małego szczęściarza 💕"

"😍Vini pod taką opieką, to samo szczęście😍" - pisali.

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!
Sonda
Joanna Opozda to dobra aktorka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE