Opozda pokazała swój brzuch po ciąży! Wyznała też, ile przytyła

i

Autor: Instagram Opozda pokazała swój brzuch po ciąży! Wyznała też, ile przytyła

Joanna Opozda sprzedaje swoją suknię ślubną. Nie uwierzycie, za ile!

2022-07-02 15:54

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego trwało krótko i skończyło się z hukiem. Wszystko wskazuje, że zraniona i zdradzona gwiazda za wszelką cenę chce zapomnieć o ojcu swojego dziecka. Jak podaje serwis pudelek.pl siostra Joanny Opozdy, Aleksandra wystawiła na sprzedaże jej suknie ślubne. Były one robione specjalnie na zamówienie, a teraz można je kupić za połowę ceny.

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego miał miejsce w sierpniu 2021 roku, jednak zamiast "żyli długi i szczęśliwie" małżeństwo zakończyło się z hukiem jeszcze przed pierwszą rocznicą. Zanim na świecie pojawił się syn pary, Vincent media obiegła informacja, że Antek Królikowski nie był wierny i zdradził swoją żonę z prawniczką o imieniu Izabela. Joanna Opozda nie wybaczyła zdrady i dzisiaj wychowuje synka sama. Teraz wszystko wskazuje, że celebrytka na dobre postanowiła się rozliczyć z przeszłością i jak podaje serwis pudelek.pl na jednej z grup na Facebook'u pojawiła się oferta sprzedaży dwóch sukni Opozdy ze ślubu i wesela. Ogłoszenie wystawiła siostra gwiazdy, Aleksandra. 

Zobacz także: Ciężarna Aleksandra Żebrowska zdradziła, ile waży. "Ty jeszcze wciąż jak niezła foczka"

Z oferty wynika, że suknia ślubna Joanny Opozdy była robiona na zamówienie. To bogato zdobiony model z gorsetem wysadzanym kryształkami Swarovskiego,  efektownym dołem oraz trenem mierzącym 4,5m. Kreacja kosztowała 12 tys. zł, jednak teraz można kupić ją za połowę pierwotnej ceny. Na sprzedaż wystawiona jest również druga suknia Joanny Opozdy. Jak wynika z ogłoszenia ta suknia kosztowała 8 tys. zł, a wystawiona została za 4 tys. 

Nawałnica przeszła nad Szczecinem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE