Zmiany w życiu gwiazdy

Joanna Opozda zabrała syna na... wieczór kawalerski! Towarzyszył im ktoś jeszcze

2022-11-29 20:21

Joanna Opozda (34 l.) po głośnym rozstaniu z Antkiem Królikowskim (33 l.) narzekała w wywiadach, że nie mogła cieszyć się urokami macierzyństwa. Wszystko przez to, że szybko musiała wrócić do pracy. Kto by pomyślał, że kilka miesięcy później będzie jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd w Polsce. Na planie nowego filmu towarzyszą jej synek Vincent (9 mies.) i mama Małgorzata.

Joanna Opozda nie kryje tego, że synek to najważniejsza osoba w jej życiu. Pytana przez fanów, czy jest zakochana, zawsze odpowiada, że tak, a jej miłością jest mały Vincent. Nic dziwnego, że nie opuszcza go nawet na krok. Od kilku tygodni maluch jest z nią na planie komedii „Wieczór kawalerski”, w którym gra główną rolę u boku Mateusza Banasiuka. Opozda może liczyć na specjalne traktowanie – ma swoją przyczepę w której zawsze czekają na nią Vincent z babcią. Między ujęciami to właśnie tam spędza czas. – To dla niej bardzo ważne, żeby Vincent był obok niej. Nie wyobraża sobie, żeby zostawić go z obcą osobą w domu na wiele godzin – mówi nasz informator.

Joanna Opozda gra coraz więcej

W ostatnich miesiącach Joanna Opozda zagrała w takich produkcjach jak „Mecenas Porada”, „Wieczór kawalerski”, „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, „Wygrać marzenia” oraz w serialu audio „Z pierwszej piłki”. O pieniądze nie musi się więc martwić. Może także liczyć na swoją mamę, która w każdej chwili służy pomocą.

Sonda
Joanna Opozda jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają