Joanna Opozda jest zakochana! Znacie go

2022-11-29 13:11

Joanna Opozda (34 l.) została zapytana przez fankę, czy jest zakochana. Aktorka, która w ostatnim czasie łączona jest z pewnym raperem, wyznała, że faktycznie jej serce jest zajęte. Nie miała na myśli jednak konkretnie tego mężczyzny.

Joanna Opozda

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Joanna Opozda spełnia się od niemal roku w roli matki. Aktorka nie widzi świata poza małym Vincentem, który rośnie jak na drożdżach. Gwiazda od czasu do czasu raczy fanów uroczymi zdjęciami z pociechą, nie pokazując jego twarzy, jednak jak już zapowiedziała, niebawem może się to zmienić. I choć pod względem macierzyńskim wiedzie jej się świetnie, o szczęściu w miłości nie może tak powiedzieć. Jej kilkumiesięczne małżeństwo z Antkiem Królikowskim (33 l.) rozpadło się już jakiś czas temu, gdyż mężczyzna związał się z nową partnerką, którą ostatnio zabrał nawet na celebrycki spęd. Nic więc dziwnego, że fani Joanny zastanawiają się, czy i ona została muśnięta strzałą Amora.

Joanna Opozda jest zakochana! Znacie go

Joanna Opozda na bieżąco kontaktuje się z fanami za pośrednictwem social mediów. Doskonale zdaje sobie sprawę, że dzięki nim może chociażby zarabiać na sponsorowanych wpisach. Ostatnio otrzymała pytanie, czy jest zakochana. Wszystko przez medialne plotki na temat jej bliskiej relacji z Malikiem Montaną (33 l.). Aktorka nie zamierzała owijać w bawełnę i zdradziła, jaka jest prawda.

- Jestem, w moim synku - wyznała, publikując na InstaStories kolejne ujęcie z Vincentem z planu zdjęciowego.

Wydaje się, że Joanna Opozda ani myśli, by aktualnie zakochiwać się w kimś jeszcze. Nie dość, że wychowuje syna, to po kilku tygodniach od urodzenia wróciła do pracy. Dlaczego tak szybko? Jak wielokrotnie powtarzała w wywiadach, musi zarabiać pieniądze, by zapewnić Vincentowi godne życie.

Sonda
Joanna Opozda jest dobrą aktorką?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki