Joanna Opozda

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Spodziewaliście się tego?

Joanna Opozda zapytana o operacje plastyczne. Tak odpowiedziała

2022-11-30 16:15

Joanna Opozda (34 l.) odpowiadała na pytania fanów. Choć wydaje się, że niektóre mogły być dla niej niewygodne, nie miała zamiaru przemilczeć wielu kwestii. Jedną z nich były operacje plastyczne, o korzystanie z których była wielokrotnie posądzana. Jaka jest prawda?

Joanna Opozda wiele przeszła przez rozstanie z Antkiem Królikowskim (33 l.), ale chyba nie może w pełni powiedzieć, że nie jest wdzięczna, że mężczyzna pojawił się kiedyś na jej drodze. Po pierwsze, dzięki relacji z aktorem została mamą, a kilkumiesięczny Vincent jest aktualnie jej oczkiem w głowie, po drugie, medialny związek sprawił, że jej osobą zaczęło interesować się więcej osób. I choć sława ma zarówno blaski, jak i cienie, Joanna może liczyć na wsparcie sporego grona wiernych fanów. To właśnie dla nich organizuje Q&A, czy po prostu odpowiada na ich komentarze pod instagramowymi wpisami. Ostatnio zdradziła, czy ma na koncie jakieś operacje plastyczne.

Joanna Opozda zapytana o operacje plastyczne. Tak odpowiedziała

Joanna Opozda na bieżąco publikuje w social mediach kolejne treści, którymi wzbudza ciekawość internautów. Nic więc dziwnego, że niektórzy są najbardziej zainteresowani jej życiem prywatnym. Ostatnio aktorka zdradziła, że owszem, jest zakochana, ale w swoim synku. Teraz dostała pytanie, czy poprawiała coś w swojej urodzie, czy jest w stu procentach naturalna.

- Tu mam 17 lat. Nic nie poprawiałam. Teraz lepiej się maluję - odpowiedziała, publikując zdjęcie sprzed kilkunastu lat.

Mimo takiego zapewnienia niektórzy prawdopodobnie będą wciąż twierdzić, że Joanna majstrowała przy urodzie, powiększając sobie na przykład usta. Nawet jeśli, to warto dodać, że medycyna estetyczna została stworzona dla ludzi i korzystanie z niej w umiarkowany sposób jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Joanna Opozda

i

Autor: Instagram @asiaopozda
Sonda
Joanna Opozda jest dobrą aktorką?