Opozda handluje spodniami! Tysiąc złotych za parę. Skusisz się?

i

Autor: Artur Zawadzki / Reporter & Love and More Opozda handluje spodniami! Tysiąc złotych za parę. Skusisz się?

Luksus bije po oczach!

Joanna Opozda została twarzą spodni! Cena zwala z nóg. Skusisz się?

2023-04-11 9:06

Wielkie nieba! Joanna Opozda wkroczyła do branży modowej, zostając "inspiracją i konsultantką" marki Love and More. Nie jest tanio! Na pewno nie wszystkie fanki gwiazdy będą mogły pozwolić sobie na spodnie z gumką za tysiąc złotych lub "sensual top" za jedyne sześć stówek. Warto wysupłać zaskórniaki z portfela? Zobacz sam!

Joanna Opozda została twarzą marki Love and More. Ceny kreacji inspirowanych aktorką przyprawiają o zawrót głowy

Joanna Opozda pojawia się ostatnimi czasy w mediach głównie w kontekście rozstania z Antkiem Królikowskim i towarzyszącym temu skandalom. A co słychać w życiu zawodowym sławnej aktorki? Jak się okazuje, Joanna Opozda wkroczyła do branży modowej, zostając twarzą i współtwórcą marki Love and More. "Joasia była inspiracją i konsultantką przy tworzeniu każdego projektu w kolekcji. Nie wahając się ani chwili, przyjęła propozycję współpracy, dzięki czemu powstała seria kreacji, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu kobiet" - piszą twórcy marki. Jak powiodła się ta współpraca? Jest modnie, ale z pewnością nie tanio.

Spodnie czy marynarka za tysiaka, top za 600 złotych. Drożyzna u Opozdy

Za szerokie spodnie z wiskozy, elastanu i poliestru oraz z gumką w pasie trzeba zapłacić niemal tysiąc złotych, bo 950 złotych, za marynarkę "Femme Fatale" ponad tysiaka, bo 1090 złotych. Jeśli ktoś chciałby kupić coś nieco tańszego, ale poczuć się w zamian za to jak piękna Joanna Opozda, ma szansę nabyć złocisty "sensual top" w cenie... 600 złotych. Czy ten szyk jest wart takich pieniędzy? Skusisz się na modowe szaleństwo z Joanną Opozdą, a może darujesz sobie tę przygodę? Głosuj w naszej specjalnej stylowej sondzie!

Sonda
Kupisz coś z kolekcji ubrań firmowanej przez Joannę Opozdę?

Jaki styl wnętrza najbardziej do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 10
Który salon najchętniej przeniosłabyś/przeniósłbyś do swojego mieszkania?
Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają