Julia Kamińska jest winna pieniądze swojemu byłemu partnerowi

i

Autor: akpa Julia Kamińska jest winna pieniądze swojemu byłemu partnerowi

Julia Kamińska jest winna pieniądze swojemu byłemu partnerowi! Niezręczna sytuacja?

2022-03-13 22:12

Pod koniec zeszłego roku media zelektryzowała informacja, że Julia Kamińska (35 l.) rozstała się ze swoim, starszym o 20 lat, partnerem Piotrem Jaskiem (55 l.). To było niemałe zaskoczenie, ale aktorka zapewniała, że nadal mają świetne i przyjacielskie relacje. Teraz okazuje się, że gwiazda nadal nie zapłaciła mu za projekt, do którego go zatrudniła. Czy to będzie miało wpływ na ich stosunki?

Jak zawsze rozstanie znanych par wywołuje szok i niedowierzanie. Tak było również w przypadku Julii Kamińskiej i Piotra Jaska. Pod koniec zeszłego roku tygodnik "Na żywo" obwieścił, że to koniec tego związku. Przez 12 lat tworzyli zgraną parę. Idealnie łączyli życie prywatne i wspólną pracę. Kamińska to serialowa "Brzydula", a Piotr jest scenarzystą serialu. Nic zatem dziwnego, że wszyscy zastanawiali się jak po rozstaniu będą wyglądały ich relacje na planie filmowym. Aktorka jednak szybko uspokoiła ciekawskich. - Z Piotrem zawsze dogadywaliśmy się bardzo dobrze i nadal tak jest. A doniesień na temat mojego życia prywatnego nie chcę komentować. Fajne relacje z Piotrem można mieć zawsze - wyznała w rozmowie z portalem JastrząbPost.

Kamińska postawiła na spore zmiany w swoim życiu, również tym zawodowym. Aktorka odkryła w sobie wielką pasję i talent do śpiewania. Postanowiła nawet nagrać płytę, do czego zawsze zachęcał ją Piotr:

- Pierwszy na ten pomysł wpadł Piotr Jasek, którego serdecznie pozdrawiam. On przekonywał mnie, że mam ładny głos i że warto pójść w tym kierunku. Ja byłam trochę onieśmielona, bo śpiewanie nie było moją główną dziedziną wykonywania zawodu. Namówił mnie i w ogóle nie żałuję – mówi agencji Newseria Lifestyle Julia Kamińska.

Okazuje się, że Julia zatrudniła byłego partnera do realizacji teledysku do swojego hitu.

- Jestem zadowolona z pracy koncepcyjnej i reżyserskiej Piotra. Cieszę się, że go zatrudniłam, ale jeszcze mu nie zapłaciłam - wyznała aktorka w "Uwadze TVN".

Tak się złożyło, że gdy wypowiadała te słowa, Piotr siedział obok niej i zapewnił na antenie, że nie zależy mu na pieniądzach:

- Nie musisz mi płacić, ta praca mnie cieszy – powiedział.

Sonda
Oglądasz "Brzydulę"?
Julia Kamińska o kryzysowych momentach na planie "Brzyduli". Jest ciężko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE