Julia Wieniawa ma dwóch ojców!

i

Autor: AKPA/Gillert Julia Wieniawa ma dwóch ojców!

Julia Wieniawa ma dwóch ojców! Gwiazda otworzyła się w wywiadzie

2022-07-06 10:04

Julia Wieniawa (24 l.) mimo młodego wieku w polskim show-biznesie osiągnęła już naprawdę dużo. W rozmowie z Magdą Mołek (46 l.) opowiedziała o swojej karierze oraz życiu prywatnym. Julia Wieniawa wyjawiła, że zwraca się per "tato" do dwóch mężczyzn!

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd, którym udało się dojść na szczyt w bardzo młodym wieku. Zdobyła popularność, grając w serialu "Rodzinka.pl". Następnie posypały się propozycje zawodowe, a przedsiębiorcza aktorka, piosenkarka i businesswoman dobrze wykorzystała swoją szansę. Na swoim koncie ma role w rozmaitych produkcjach filmowych i serialowych u boku największych polskich gwiazd, jej kariera muzyczna nabiera tempa (a krytycy i słuchacze wypowiadają się o umiejętnościach wokalnych Wieniawy w samych superlatywach), a w międzyczasie Julia stworzyła własną markę kosmetyków oraz ubrań. Co więcej, prężnie działa w sieci. Sprawia to, że bywa nazywana "influencerką" lub "celebrytką", choć - jak sama przyznała - nie lubi tych określeń. "Celebrytka trochę mi umniejsza" - wyjaśniała.

Teraz Julia Wieniawa gościła w programie Magdy Mołek "W moim stylu". W ponad 40-minutowej rozmowie panie poruszyły wiele tematów - dyskutowały m.in. o sferze zawodowej, ale i życiu prywatnym. Julia Wieniawa przyznała, że już od najmłodszych lat czuła presję otoczenia.

- Ludzie mnie trochę traktują jak takiego robota, który wchodzi, robi, wychodzi i po prostu jest mi to dane jak manna z nieba, a to zupełnie tak nie wygląda - tłumaczyła. - Chodziłam na castingi, milion castingów, nie raz pocałowałam klamkę - dodała.

Jak wspomniała gwiazda, odnoszone przez nią sukcesy sprawiły, że szybko zaczęła być uznawana za dojrzałą. "A na koniec dnia ja byłam tylko gówniarą i rzeczywiście mogłam popełniać jakieś błędy" - przypominała. Julia Wieniawa dodała także, że postawiła sobie pewien cel. 

- Presja była od zawsze - żeby pokazać wszystkim, że ja nie jestem głupią celebrytką, na jaką wszyscy w mediach próbowali mnie kreować.

Julia Wieniawa opowiedziała również o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. Rodzice przedsiębiorczej gwiazdy rozstali się, gdy ta była zaledwie dwuletnim dzieckiem. Wieniawa niejednokrotnie podkreślała, że ma "dwóch ojców". 

- Moi rodzice się rozstali jak miałam dwa lata, ale ja nigdy nie ubolewałam nad tym jakoś bardzo. (...) Miałam dobry kontakt z tatą, mam super kontakt z ojczymem, do którego również mówię "tato", zresztą ja zawsze powtarzam, że mam "dwóch tatów" i nie mam z tym żadnego problemu. Kocham ten swój patchwork - podkreślała.

Gwiazda zdradziła, że niegdyś spotykała się z biologicznym tatą zaledwie jeden-dwa razy w miesiącu. Dziś Julia Wieniawa ma lepsze relacje z ojcem. "Na moich warunkach" - zastrzegła. Wspominała również, że gdy była dzieckiem, jej mama i ojczym zapisywali ją na "wszelkie zajęcia świata", zaś sztuką zainteresowała się dzięki swojemu tacie. Wieniawa nie ukrywa, że jej mama - jako menadżerka oraz bliska doradczyni - pomaga jej podejmować decyzje zawodowe. 

Sonda
Wolisz Julię Wieniawę jako aktorkę czy piosenkarkę?
Julia Wieniawa pozdrawia czytelników "Super Expressu"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE