Julia Wieniawa nurkuje na Malediwach odsłaniając pośladki

2021-11-14 9:09

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka z powodzeniem realizuje się w kolejnych projektach, a także jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Gwiazda, chcąc uciec przez polską jesienią i brzydką pogodą, wybrała się na Malediwy, gdzie odpoczywa w towarzystwie mamy. Na swoim Instagramie relacjonuje pobyt i publikuję gorące zdjęcia, tym razem pokazała jak nurkuje, wszyscy jednak patrzyli na skąpe bikini.

Julia Wieniawa przeżywa obecnie prawdziwe pięć minut swojej sławy, młoda gwiazda odnosi sukcesy na wielu płaszczyznach i zdecydowanie należy do najjaśniej świecących gwiazd polskiego showbiznesu w ostatnim czasie. Aktorka, mimo młodego wieku, już teraz uchodzi na ikonę stylu, a jej modowe wybory śledzą tysiące fanów. W dzisiejszych czasach trudno jest zostać pełnoetatowym celebrytą bez mediów społecznościowych. Praktycznie wszystkie polskie gwiazdy odkryły jak wielkie zasięgi dają Facebook, Instagram, czy Tik Tok. Pozwalają one nie tylko na regularny kontakt z fanami, ale także generują duże zyski. Julia Wieniawa chcąc uciec przez polską jesienią i brzydką pogodą wybrała się na Malediwy, gdzie towarzyszy jej mama. Młodziutka aktorka każdego dnia kusi swoimi wdziękami w swoich mediach społecznościowych. Fani uwielbiają patrzeć na jej seksowne ciało. Tym razem Wieniawa opublikowała zdjęcie, na którym nurkuje w masce, rurce i w żółtych płetwach. Oczy wszystkich skierowane są jednak na skąpy strój kąpielowy gwiazdy, który odsłania pośladki. 

Sonda
Wkurzają Was gwiazdy publikujące zdjęcia ze swoich wakacji w listopadzie?
Tak modernizują dworzec Warszawa Zachodnia. Potężna inwestycja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE