Julia Wieniawa wyznaje, że ostatni rok był dla niej bardzo ciężki. Hektolitry łez, ból brzucha

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko Julia Wieniawa wyznaje, że ostatni rok był dla niej bardzo ciężki. "Hektolitry łez, ból brzucha"

To był trudny czas

Julia Wieniawa wyznaje, że ostatni rok był dla niej bardzo ciężki. "Hektolitry łez, ból brzucha"

2023-01-04 13:15

Choć to zdecydowanie jej czas, Julia Wieniawa (24 l.) również boryka się z problemami. Miniony rok był dla niej trudny. Zawodowo wiedzie jej się świetnie, jednak w ostatnich miesiącach rozstała się z Nikodemem Rozbickim (31 l.). "Hektolitry łez" - napisała Wieniawa na Instagramie, podsumowując miniony, 2022 rok.

Julia Wieniawa to gwiazda wyróżniająca się nie tylko dużym talentem, ale również pracowitością. Jej pięć minut trwa, a artystka najwyraźniej dopiero się rozkręca! Już w pierwsze dwa dni 2023 roku Julia Wieniawa zarobiła prawdopodobnie około miliona złotych

W 2022 roku artystka skupiła się na rozwoju kariery muzycznej. Udało jej się, bowiem płyta "Omamy" oczarowała słuchaczy. Choć zaliczała fenomenalne sukcesy, Julia Wieniawa w życiu prywatnym miała wzloty i upadki - niedawno rozstała się z Nikodemem Rozbickim, choć pojawiała się z nim na salonach, a fotoreporterzy przyłapali ją w objęciach Tymoteusza Puchacza

Wieniawa nie ukrywa, że miniony rok był dla niej trudnym czasem. Swoimi przemyśleniami podzieliła się za pośrednictwem Instagrama.

Julia Wieniawa podsumowuje 2022 rok. Pisze o "hektolitrach łez"

"To był naprawdę ciężki rok. Jak parę ton. Ale też piękny. To, co widzicie u mnie na Instagramie, to tylko ziarenko tego, co przeżywałam. Jestem wdzięczna za wszystko. I za hektolitry łez, ból brzucha ze śmiechu. Za pot, stres, adrenalinę, szczęście, odwagę, spełnienie. W 2022 roku spełniłam tyle marzeń, że aż sama nie dowierzam w to, czym obdarował mnie świat. Dziękuję wszystkim ludziom, którzy mnie w tym roku otaczali i sprawili, że na mojej buzi rysował się banan. Kocham was" - napisała Julia Wieniawa na Instagramie. 

Młoda artystka miała czas na zastanowienie się nad swoją karierą oraz życiem prywatnym podczas 18-godzinnego lotu samolotem. Przypomnijmy: jeszcze niedawno Julia Wieniawa przebywała na Bali, teraz zaś, jak wynika z jej instagramowego profilu, wróciła już do Polski - zdążyła m.in. odwiedzić salon piękności, a także spędzić czas ze swoim ukochanym psem. 

Sonda
Śledzisz karierę Julii Wieniawy?
Nasi Partnerzy polecają