Julia Wieniawa nago pod prysznicem!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Robi wrażenie!

Julia Wieniawa nago pod prysznicem! Pokazała swoje wdzięki w oryginalnej sesji zdjęciowej

2022-12-23 21:00

Julia Wieniawa (24 l.) to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych aktorek i wokalistek młodego pokolenia. Ostatnio gwiazda wzięła udział w oryginalnej sesji zdjęciowej. Wieniawa wcieliła się w postać sima z gry "The Sims". Na jednej z fotografii pozuje nago pod prysznicem!

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek i wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Pauliny, dziewczyny Kuby Boskiego (Adam Zdrójkowski) w serialu TVP2 "Rodzinka.pl". Poza tym grała w produkcjach takich jak "Klan", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Druga szansa", "Kobiety mafii" czy "W rytmie serca". 

Julia Wieniawa nago pod prysznicem. Wcieliła się w postać z "The Sims"

Wieniawa aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje kadry ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Na Instagramie śledzi ją ponad 2 miliony osób! Ostatnio kobieta podzieliła się z fanami zdjęciami z oryginalnej sesji, zrealizowanej dla magazynu "K MAG". Zdjęcia zostały zainspirowane grą "The Sims", która jest jedną z najpopularniejszych symulatorów życia na świecie i uchodzi już za kultową. W grze użytkownik tworzy od podstaw postać Sima, a następnie kieruje jego życiem. 

- W rolę K MAG-owego Sima wcieliła się wszechobecna w świecie szeroko pojętej rozrywki Julia Wieniawa. [...] Prezentujemy ją okiem fotografa Kamila Kotarby oraz artysty grafika 3D Rafała Dominika. Rozmowę o ciężkiej pracy, fenomenie postaci i budowaniu wizerunku przeprowadził kierownik katedry mody na ASP, a także współtwórca K MAG-a Janusz Noniewicz - czytamy na oficjalnym profilu magazynu na Instagramie.

Na zdjęciach widzimy Julię Wieniawę z różnymi fryzurami, co przywodzi na myśl screen z kreatora postaci z gry. Następnie możemy zobaczyć ją przy grillu, podczas sprzątania, przed snem oraz… pod prysznicem, gdzie prezentuje swoje wdzięki. 

Spójrzcie tylko na efekty tej niesamowitej sesji zdjęciowej! Użyjcie strzałki, aby przejść do kolejnych zdjęć

Sonda
Lubisz Julię Wieniawę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany