Co za przemiana!

Julia Wieniawa została mulatką?! Jak ją zobaczyliśmy, spadliśmy z krzesła. Co za ciało!

2023-09-06 10:27

Julia Wieniewa w bardzo młodym wieku została czołową polską celebrytką. Aktorka, piosenkarka, prezenterka, bizneswoman - za co by się nie brała, odnosi sukces. Do tego Julia Wieniawa doskonale wie, jak podkręcić zainteresowanie wokół siebie. Zdjęcia, które wrzuca na Instagrama, rozpalają wyobraźnię. Tym razem jednak młoda gwiazda przeszła samą siebie. Wygląda na to, że Julia Wieniawa została mulatką! Trudno oderwać wzrok, patrząc na jej jasnobrązowe ciało. Co za przemiana!

Julia Wieniawa i jej gorące fotki na Instagramie

Julia Wieniawa niedawno podjęła się nowego wyzwania i poprowadziła Sopot Festival. Kolejny raz dała radę i wypadła co najmniej przyzwoicie. Wcześniej niespodziewanie pojawiła się informacja o tym, że piękna celebrytka zostanie jurorką w programie "Mam Talent". Sporo czasu naszej gwieździe zapewne zajmuje też aranżowanie swojego wnętrza. W lipcu pisaliśmy o tym, że Julia Wieniawa sprzedaje zawartość swojej sypialni. Jak widać, na brak zajęć młoda artystka narzekać nie może. Na szczęście zawsze znajdzie się czas na wrzucenie gorących fotek na Instagrama, na które czeka rzesza jej fanów. W końcu Julia Wieniawa na swoim profilu ma ponad 2 mln obserwujących użytkowników! Jedna z jej ostatnich fot wzbudziła prawdziwą sensację. Aktorka wygląda bowiem jak mulatka! 

Julia Wieniawa bez makijażu jak mulatka 

Julia Wieniawa pochwaliła się, że u niej w domu czuć już jesień. - U mnie zarówno w mieszkaniu, jak i w garderobie już zawitały jesienne kolory - poinformowała fanów artystka. Chyba jednak mało kto zwrócił uwagę na mieszkanie i garderobę. Wzrok przykuwało za to jasnobrązowe ciało Julii Wieniawy. Fani dostrzegli także brak makijażu u aktorki, co akurat nie jest jakimś niecodziennym zjawiskiem. 24-letnia artystka bowiem często pokazuje się bez makijażu. "Wyglądasz Bosko, Bogini!, Jesteś idealnym przykładem naturalnego piękna" - tak podsumował Julię Wieniawę jeden z internatów. Zobacz w naszej galerii, jak wygląda Julia Wieniawa przypominająca mulatkę i jak wygląda w wersji znacznie jaśniejszej.

Quiz. Jak dobrze znasz największe przeboje Roberta Gawlińskiego i Wilków? Dokończ teksty tych piosenek!

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Baśka”. „Magda – zło, Jolka mnie zagłaskałaby na śmierć, a Agnieszka....”
Julia Wieniawa odpowiedziała Podsiadle! Jest gotowa na zagraniczną karierę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany