Julia Wróblewska pokazała się przed leczeniem w ośrodku, a ludzie patrzą na jej krocze! Ich komentarze są tak obrzydliwe, że aż odbiera mowę!

i

Autor: AKPA Julia Wróblewska pokazała się przed leczeniem w ośrodku, a ludzie patrzą na jej krocze! Ich komentarze są tak obrzydliwe, że aż odbiera mowę!

Wróblewska pokazała się przed leczeniem w ośrodku, a ludzie skupili się na wyglądzie jej krocza! Te komentarze aż odbierają mowę!

2021-12-09 21:26

Julia Wróblewska (23 l.) zmaga się z poważnymi problemami natury psychicznej. Lada dzień (12 grudnia) trafi do specjalistycznego ośrodka na półroczne leczenie. Powodem jej fatalnego stanu jest m. in. hejt skierowany w jej stronę. Teraz młoda gwiazda "M jak miłość" podzieliła się w sieci swoim zdjęciem w stroju kąpielowym. Wszyscy skupili się na wyglądzie jej krocza, a pod fotografią pojawiło się mnóstwo obrzydliwych komentarzy. Autorami części z nich są kobiety...

Julia Wróblewska miała zaledwie 6 lat, kiedy została najpopularniejszą aktorką dziecięcą w kraju. Przez lata boleśnie przekonała się, że sława ma nie tylko swoje blaski, ale również cienie. Przez lata ubliżano jej i hejtowano ją w internecie. To wpłynęło na jej stan psychiczny. Aktorka zrezygnowała z roli w "M jak miłość", by się leczyć. 

- Cierpię na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline- F60.31). Jestem zdiagnozowana od 3,5 roku i podjęłam się wtedy leczenia - ujawniła Julia Wróblewska na swoim Instagramie.

NIE PRZEGAP: Kilka lat temu Andrzej Sołtysik został ojcem. Teraz okazuje się, że jest NIEPŁODNY!

W najbliższą niedzielę (12 grudnia) Julia Wróblewska podda się dobrowolnemu leczeniu w specjalistycznym ośrodku. Młoda aktorka przystopowała nieco ze swoją aktywnością w mediach społecznościowych. Teraz podzieliła się w sieci swoim zdjęciem w stroju kąpielowym i kolejny raz wylało się na nią wiadro pomyj. Hejterzy skupili się na wyglądzie krocza aktorki i faktu, że widoczny jest efekt "camel toe". Ich komentarze o dolnych partiach ciała 23-latki są tak obrzydliwe, że aż nie nadają się do cytowania. Przeraża również to, że autorami wielu z tych komentarzy są kobiety.

Sporo użytkowników stanęło w obronie gwiazdy "M jak miłość". 

NIE PRZEGAP: Te święta będą dla niej wyjątkowo smutne. Przybita Agata Młynarska mówi o dramacie

- A Wam się kut..y nie odznaczają w kąpielówkach ? No chyba, ze nie ma co się odznaczać 🙃 - czytamy w jednym z najpopularniejszych komentarzy. 

Głos zabrała też sama Julia Wróblewska.

- Nie ma to, jak zwracać kobiecie uwagę na to, że ma kobiece ciało. Za każdym razem mam edytować dół stroju i wstydzić się natury? - napisała aktorka.

Zgadzacie się z nią? Zobaczcie fotkę niżej.

NIE PRZEGAP: Daniel Martyniuk w szale UBLIŻA SĘDZI, która go skazała! Tak ją zbluzgał, że aż odbiera mowę! [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy powinniśmy podejmować temat zaburzeń psychicznych na forum publicznym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE