Wysokość emerytury Marka Piekarczyka to DRAMAT! Niemal KAŻDY dostaje więcej!

2021-12-07 21:50
Juror The Voice of Poland Marek Piekarczyk wyjawił, ile wynosi jego emerytura
Autor: AKPA Juror The Voice of Poland Marek Piekarczyk wyjawił, ile wynosi jego emerytura

Emerytury w Polsce od zawsze budzą burzliwe dyskusje w społeczeństwie. Wielu zwykłych obywateli narzeka na to, że są zbyt niskie. Wśród ubolewających z powodu niskiego świadczenia ludzi, jest coraz więcej gwiazd. Jedną z osób, która wyjawiła, ile wynosi jej emerytura, jest 70-letni Marek Piekarczyk. Juror "The Voice of Poland" do końca życia będzie musiał pracować, bo jego świadczenie jest dramatycznie niskie. Niemal każdy dostaje więcej!

Polskie gwiazdy nie mogą liczyć na wysokie emerytury. Powodem w większości jest fakt, że pracują na umowach, od których nie odprowadza się składek do ZUS. Wielu z nich w okresie największej popularności nie myśli jeszcze o przyszłości. Jedną z nielicznych gwiazd, które zadbały o to zawczasu jest Zenek Martyniuk. Król disco-polo co miesiąc opłaca składkę w wysokości czterech tysięcy złotych. Dzięki temu może liczyć na spore świadczenie.

NIE PRZEGAP: Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ujawnia, ile KOSZTOWAŁ JĄ udział w programie! "Wydałam MNÓSTWO PIENIĘDZY"!

Jakiś czas temu Marek Piekarczyk pochwalił się, jaką emeryturę wyliczył mu ZUS. Członek legendarnego zespołu TSA przyznał, że oprawił sobie pismo z tą kwotą na ścianie. Całe szczęście może dorabiać sobie w "The Voice of Poland", bo świadczenie, które może pobierać jest dramatycznie niskie. Marek Piekarczyk nie ma wątpliwości, że będzie musiał pracować do końca życia.

- Nigdy nie będę na emeryturze, może dlatego, że nie płacę składek na fundusze emerytalne. Płacę natomiast składki do ZUS. Niedawno dostałem zawiadomienie, że jeśli teraz przeszedłbym na emeryturę, to wypłacano by mi co miesiąc... 7 złotych 77 groszy. Oprawiłem ten list w ramkę i powiesiłem na ścianie - wyznał jakiś czas temu Marek Piekarczyk w rozmowie z magazynem "Party". 

Wyobrażacie sobie życ za 7,77 zł miesięcznie?

NIE PRZEGAP: Co na to jej rodzice?! 14-letnia Viki Gabor mówi o WYPROWADZCE! 

Sonda
Czy jesteś zadowolony z wysokości swojej emerytury?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE