Jurorka "You Can Dance" wystąpiła u samej Rihanny!

2021-09-24 21:00
You Can Dance - Nowa Generacja. Klaudia Antos. Rihanna
Autor: AKPA/materiały prasowe / TVP You Can Dance - Nowa Generacja. Klaudia Antos. Rihanna

W piątkowy wieczór jury "You Can Dance - Nowa Generacja" przyznało ostatnie bilety do Akademii. Dzieci w wieku 8-13 lat pokazały, że potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagających trenerów. Jak się okazuje, nie tylko "You Can Dance" jest nowym doświadczeniem w życiu jurorki Klaudii Antos. Tancerka wystąpiła niedawno u boku wielkiej gwiazdy!

Zaskakująca informacja! Klaudia Antos, która największą taneczną karierę zrobiła poza granicami Polski, od niedawna zasiada w fotelu jurorskim programu Telewizji Polskiej. Tancerka występowała u boku takich gwiazd jak Jennifer Lopez. To nie koniec sukcesów! Od dziś polską tancerkę i jurorkę programu „You Can Dance - Nowa Generacja” możemy oglądać także w widowiskowym show innej światowej gwiazdy - Rihanny!

Klaudia Antos współpracuje z Rihanną

Savage X Fenty Show to trzecia edycja pokazu mody marki należącej do piosenkarki. W widowisku udział wzięło mnóstwo gwiazd, m.in.: Nas, Ricky Martin, Adriana Lima, Emily Ratajkowski, Irina Shayk oraz Vanessa Hudgens. Jak co roku ogromną rolę w pokazie odgrywają tancerze, którzy są skrupulatnie dobierani przez Rihannę i jej team.

- Byłam zapraszana do tego projektu już dwukrotnie, ale ze względu na inne zobowiązania nie miałam możliwości wzięcia udziału w pokazie. Tym razem się udało z czego jestem bardzo zadowolona - wyznaje Klaudia Antos, którą polscy widzowie mogą obecnie oglądać w rodzinnym programie tanecznym TVP2. 

Klaudia Antos zdradziła także, jak wyglądały przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia.

Wielogodzinne, codzienne próby trwały około trzech tygodni i były niezwykle wyczerpujące fizycznie. Ze względu na zdjęcia do „You Can Dance - Nowa Generacja” do Stanów Zjednoczonych dotarłam trzy dni po rozpoczęciu przygotowań więc musiałam nadrobić zaległości. Na scenie wystąpiłam się w trzech lookach, a sam pokaz był wyjątkowym i trudnym w realizacji projektem

Pokaz u boku Rihanny i występ z Jennifer Lopez to niejedyne emocjonujące wydarzenie w zawodowym życiu Klaudii. Wzięcie udziału w "You Can Dance - Nowa Generacja" to zupełnie nowe wyzwanie!

- Stresuję się razem z uczestnikami, bo byłam kiedyś w tym samym miejscu - tłumaczyła jurorka i tancerka.

Tancerka wspólnie z Agustinem Egurrolą i Michałem Mishą Kostrzewskim przyznają ostatnie już bilety do kolejnego etapu programu Akademii.

NIE PRZEGAP: Nasz nowy dom: Ojciec umierał na ich oczach! Traumatyczne wydarzenia w cieniu remontu [GALERIA]

Sonda
Oglądasz "You Can Dance - Nowa Generacja"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE