Justyna Bolek - trenerka fitness na prestiżowej gali w Wiślince

2023-08-31 17:05

Dla niektórych lato to czas zagranicznych wyjazdów, ale są i miłośnicy wypoczynku w naszym pięknym kraju. Tym bardziej, że klimat w Polsce znacznie się ocieplił, więc zamiast inwestować na południu Europy, warto pomyśleć o tym, by rozejrzeć się nad czymś na naszym wybrzeżu, które wygląda bajkowo. Na konferencje oraz galę „Inwestycje lubią szybkość” do Wiślinki przybyło mnóstwo zacnych gości, w tym również Justyna Bolek, mieszkająca na co dzień w Trójmieście znana trenerka fitness.

To był naprawdę wyjątkowy czas, podczas którego można było zarówno zdobyć wiedzę z zakresu inwestycji, jak i doświadczyć niesamowitych wrażeń podczas rejsów po Wiśle czy wyjątkowych rozmów na wieczornej gali. „Super Express” również miał przyjemność” wziąć udział w konferencjach i wieczornym evencie. Za nami wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Inwestycje lubią szybkość", które odbyło się w prestiżowym hotelu Grano Hotel Solmarina w gdańskiej Wiślince. Z dala od zgiełku miasta i tłumów turystów, z widokiem na przepiękną Marinę. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę liderów świata biznesu i sztuki, jak również licznych przedstawicieli mediów i artystycznego świata. Wśród gości wieczornej gali „Inwestycje lubią szybkość” była trenerka fitness Justyna Bolek ze swoim partnerem Sebastianem.

Spotkanie było nie tylko doskonałą okazją do nawiązywania nowych relacji biznesowych, ale także platformą paneli dyskusyjnych, na których organizatorzy dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi inwestycji, oferowanych produktów oraz innowacyjnych, niestandardowych usług. Każda z tych firm posiada własny przepis na sukces, jednak łączy je odwaga, profesjonalizm i ciągła chęć rozwoju, co umożliwia skuteczną realizację ambitnych przedsięwzięć. Jak mogliśmy się przekonać, połączenie sił z różnych branż nie tylko zaowocowało usługami na najwyższym poziomie, ale również stworzyło synergiczne efekty dla gości, zapewniając kompleksową i uzupełniającą się ofertę To wydarzenie pokazało, że współpraca przekracza granice branż, tworząc inspirującą platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich organizatorów było osiągnięcie sukcesu w obliczu obecnej niestabilności, czego wyjątkowym przykładem jest spektakularna realizacja projektu Sol Marina.

Największą atrakcją trzydniowego eventu była wtorkowa wieczorna Gala, podczas której goście mieli okazję poznać najnowszy sprzęt do nagłośnienia wraz z odsłuchem. Ciekawą akcentem była również prezentacja modeli samolotów Jet Story. W fascynujący świat sztuki uczestników gali wprowadził Jacek Kutyba, ujawniając swoje najnowsze dzieła. Jacek Kutyba jest uznanym fotografem, którego prace zdobywają liczne wyróżnienia oraz nagrody w międzynarodowych konkursach fotograficznych. Jego umiejętność tworzenia efektywnych zdjęć promocyjnych i reklamowych o wyjątkowej artystycznej wartości wizualnej jest niezwykła, natomiast fotografia kobieca to zapis dotyku, emocji oraz oryginalności materii i doświadczenia. Te elementy składają się na niepowtarzalne arcydzieła sztuki, które mają zarówno wartość artystyczną,  jak i materialną. Dużą dawkę emocji tego wieczoru wprowadził pokaz pływania bolidem, w wykonaniu Marcina Zielińskiego obecnego Mistrza Europy w formule 500 w sportach motorowodnych, a już za chwilę mamy nadzieję również Mistrza Świata czego serdecznie Marcinowi życzymy. Marcin Zieliński to wyjątkowa osobowość świata sportów motorowodnych. Pomimo wielu sukcesów pozostaje skromnym człowiekiem cechującym się ogromną determinacją i miłością do swej pracy. Do jego sukcesów niejako przyczyniają się Dobre Jachty, główny organizator eventu. Część oficjalną Gali zakończyła prezentacja skuterów Burrasca, osiągających prędkość maksymalną 130km/h przy posiadanych 320KM. Prezentacja skutera na wodzie odbyła się przy dźwiękach tanga argentyńskiego wzbogaconego tańcem w wykonaniu pary zawodowych tancerzy. Po tak dużej dawce wrażeń goście zostali zaproszeni na uroczystą kolację,  po której gwar rozmów przy wykwintnych drinkach rozbrzmiewał do późnych godzin nocnych.

Edyta Herbuś buduje wymarzony dom pod Warszawą. Opowiada nam o szczegółach!
Sonda
Czy Gdańsk jest dobrze zarządzany?