Justyna Steczkowska przebrana w bikini tańczy z partnerką syna na tle morza

i

Autor: AKPA

Justyna Steczkowska przebrana w bikini tańczy z partnerką syna na tle morza [WIDEO]

2022-05-02 13:22

Justyna Steczkowska (50 l.) wybrała się na wakacje wraz z synem Leonem Myszkowskim (22 l.) i jego partnerką Ksenią (33 l.). Korzystając z pięknej pogody i niesamowitych widoków, obie panie postanowiły nagrać wspólne wideo. Na nagraniu widzimy, jak tańczą przebrane w bikini przy wakacyjnej piosence Demi Lovato "Cool for the Summer".

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski (49 l.) doczekali się trójki dzieci: synów Leona i Stanisława oraz córki Heleny. Piosenkarka uwielbia spędzać z nimi czas i jak każda mama lubi się czasem nimi pochwalić w mediach społecznościowych. Artystka ma również dobry kontakt z partnerką najstarszego syna - Ksenią. Ostatnio cała trójka wybrała się wspólnie na wakacje. Relacje z ich podróży można zobaczyć m.in. na kanale partnerki Leona Myszkowskiego na TikToku. Dziewczyna namówiła Justynę Steczkowską na wspólny taniec w bikini. Zachwytom nie było końca!

Justyna Steczkowska tańczy w bikini z partnerką syna

Leon Myszkowski to najstarszy syn Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Syn artystki zetknął się z show-biznesem w bardzo młodym wieku. Jako 14-latek wystąpił w pokazie mody marki odzieży sportowej. Przez chwilę prowadził również kulinarnego vloga pt. „Uważajcie, żeby wam się nie popieprzyło!”, potem próbował swoich sił jako „szafiarz”, a nawet napisał książkę. Ostatecznie postawił na muzykę i prężnie rozwija swoją karierę jako DJ. Prywatnie jest w szczęśliwym związku z dziewczyną o imieniu Ksenia. Jego partnerka bardzo dobrze dogaduje się z Justyną Steczkowską, a ostatnio nawet razem pojawiły się na TikToku. Obie panie zatańczyły krótki układ taneczny do utworu Demi Lovato.

Justyna Steczkowska płacze na wizji
Sonda
Podoba ci się Steczkowska w roli trenerki "The Voice of Poland"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany