Sebastian Zys, Justyna Steczkowska, Anna Popek

i

Autor: Archiwum prywatne

Ale była zabawa!

Justyna Steczkowska, Sebastian Zys i Anna Popek skradli całe show! Co się działo na Wakacyjnej trasie Dwójki we Włocławku?

2022-07-18 23:05

W niedzielę Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do Włocławka, który na chwilę stał się stolicą kultury Romów. Tym razem impreza odbywała się pod hasłem „Romskie przeboje”. Na scenie oprócz słynnego Don Vasyla i cygańskich gwiazd wystąpili również Justyna Steczkowska, Sebastian Zys, znany jako Mr Sebii oraz zespół Mejk.

Don Vasyl do swojej roztańczonej cygańskiej orkiestry zaprosił Sebastiana Zysa, który we Włocławku towarzyszył również większości zespołów grając na różnych instrumentach dętych podczas ich występów. W rezultacie był na wizji niemal przez całe niedzielne show. Był jedną z najczęściej pojawiających się na ekranie artystów tego wieczoru, kradnąc całe show!

- Jest mi niezmiernie miło, że Don Vasyl zaprosił mnie do udziału w tym wyjątkowym koncercie. Z całego serca dziękuję mu za tę piękną muzyczną przygodę. Cudownie, że mogłem grać również dla Justyny Steczkowskiej. Doskonale bawiłem się także w towarzystwie Anny Popek i Małgosi Opczowskiej. Miło wspominam spotkanie z Elwirą Mejk - opowiada „Super Expressowi” Mr Sebii.

Muzyk jest pod wrażeniem społeczności cygańskiej, a także pięknych prezenterek TVP.

- Romowie przyjęli mnie bardzo ciepło. Traktowali mnie jak swojego. Przez ten wieczór czułem się jednym z ich braci. To dowód na to, że muzyka łączy ludzi. Podziwiam też profesjonalizm Ani Popek i Małgorzaty Opczowskiej. Dziewczyny mają doskonałe poczucie humoru. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zatańczymy - dodaje gwiazdor.

We Włocławku wystąpili też: Cygańscy Książęta, Vasyl Junior, Elza, Dziani, który także współprowadził wydarzenie. Nie zabrakło również gości specjalnych - międzynarodowych sław muzyki romskiej, którą reprezentowali: Nikos, Albina, Mercedes, Kristiano Tauru, Katy & Jerry, Kałe Jakha, Toskańsky, Hamleto oraz Drago.

Michał Chruściel z serialu „Korona Królów. Jagiellonowie” o staropolskich przekleństwach! Mocne słowa!
Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - oglądasz?