Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA / Filip Radwański

Jesteście gotowi na tę rewolucję?

Kammel w "Dzień dobry TVN"?! Chce wziąć ze sobą gwiazdę TVP

2023-03-08 21:13

Tomasz Kammel (52 l.) był gościem najnowszego podcastu Telewizji Polskiej w studiu u Olka Sikory (33 l.) i Idy Nowakowskiej (33 l.). Podczas rozmowy został zapytany o to, jakie święto państwowe by ustanowił. Wpadł na bardzo nietypowy pomysł. Myślicie, że jego koledzy po fachu byliby skłoni się w to zaangażować?

Tomasz Kammel od lat robi prezenterską karierę w TVP, będąc często nazywanym pupilem szefostwa stacji. Nic dziwnego, w końcu pojawia się nie tylko w porannym paśmie, prowadząc "Pytanie na śniadanie", ale i wieczornym, pracując na planie wielu rozrywkowych programów. Choć zapewne miewał różne oferty pracy z konkurencji, jest wierny i nie decyduje się na żadne zmiany. Nie zapowiada się ponadto, by miało się to wydarzyć niebawem. 

Tomasz Kammel w "Dzień dobry TVN"?! Chce wziąć ze sobą gwiazdę TVP

Tomasz Kammel był gościem podcastu "Bądźmy razem". Olek Sikora i Ida Nowakowska wypytywali go o pomysł na nowe święto, jakie powinno zostać ustanowione. Uznał, że świetnym rozwiązaniem byłyby Święta Wymiany Telewizyjnej. 

- Czyli dla dobrej zabawy Prokop z Wellman przychodziliby do TVP, a Kammel z Krzan szliby do TVN. (…) Mogłoby być takie coś, żeby wszyscy w imię jakiejś słusznej, charytatywnej inicjatywy się pomieszali ze sobą. Żeby wysłać taki sygnał, że takiego dnia wszystko jest możliwe.

Myślicie, że szefostwo TVP i TVN-u byłoby skłonne zgodzić się na taki deal? Warto dodać przy okazji, że wspomnieni przez Kammela Dorota Wellman i Marcin Prokop nie debiutowaliby w roli prowadzących konkurencyjnego programu, ponieważ zanim trafili do "Dzień dobry TVN", rozwijali dziennikarskie umiejętności na planie "Pytania na Śniadanie".

Sonda
Wolisz "Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany