Kandydatka Waldemara z "Rolnik szuka żony" to znana piosenkarka. Kim jest Ewa Kryza?

2023-10-01 23:35

Waldemar "Waldi" Gilas (41 l.) nazywa ją "Ewką" czym wprawia w zażenowanie niektórych widzów TVP1. Widać, że kobieta od razu wpadła mu w oko. Czyżby bohater 10. edycji "Rolnik szuka żony" wiedział z kim będzie randkował? Ewa Kryza (30 l.) to znana piosenkarka. Na YouTube jej teledyski mają sporo wyświetleń.

Rolnik szuka żony 10

i

Autor: materiały promocyjne TVP/TVP VOD

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" lubi filmy i muzykę. Ma wielką kolekcję płyt z produkcjami oraz kilka spersonalizowanych plakatów filmowych. Wyjawił, że obejrzał aż 7 tysięcy filmów. Ewa zaimponowała mu nie tylko wyglądem, ale także tym, że śpiewa. W sieci można posłuchać wielu jej piosenek. Wiadomo, że urodziła się 13 marca 1993 roku w Wyrzysku i pochodzi z rodziny muzykalnej. Jej dziadek grał w orkiestrze dętej i komponował muzykę. 

Prywatnie jest mamą 6-letniego syna, Juliana, miłośniczką podróży, tenisa stołowego, spacerów po lesie i filmu „Kogel-Mogel”. Uważa, że mężczyzna powinien mieć w swoim spojrzeniu to coś, co przyciągnie kobietę, ale zatrzymać ją może tylko dzięki zaradności, opiekuńczości, odpowiedzialności i poczuciu humoru. Ceni sobie spontaniczność i zaradność nie zdołałaby zaakceptować mężczyzny nadużywającego używek i przekleństw. O względy Waldemara będzie walczyła z 39-letnią Anną, która ma 13-letnią córkę oraz z 34-letnią Dorotą, która także ma 6-letniego syna.

Ewa Kryza znana jest z takich utworów jak: "Wymyśliłam nas" (ponad 100 tys. wyświetleń na YouTube), "Wszystko jest" i "Cisza". Brała także udział w talent-show "Idol" i "Disco Star".

"Rolnik szuka żony 10" - pozostali kandydatki i kandydaci

Artur - Aleksandra, Blanka i Sara

Anna - Jakub, Mikołaj i Dominik

Agnieszka - Ireneusz, Jan i Mateusz

Darek - Maria, Natalia i Nicola

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" ma hotel i restaurację. Sprawdziliśmy ceny. Na bogato!

Anna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub z obcokrajowcem, który ją oszukał. Znacie szczegóły?

"Rolnik szuka żony 6". To wiedzą tylko prawdziwi fani

Pytanie 1 z 10
Kim z wykształcenia jest Adrian?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany